Zamknij

Zdecydowane, pewne i w dobrym stylu - zwycięstwo siatkarek z San-Pajdą [FOTO]

19:07, 02.10.2021 Aktualizacja: 20:34, 02.10.2021
Skomentuj

Mielczanki pewnie pokonały rywalki z Jarosławia w derbach 1. ligi siatkówki. Mecz trwał nieco ponad godzinę. - Bardzo solidnie przygotowywaliśmy się do tego meczu, znając historię spotkań Mielca z Jarosławem. Wychodzi na to, że ustaliliśmy dobry plan działania i dziewczyny bardzo dobrze go zrealizowały - powiedział po meczu Przemysław Michalczyk, trener ITA TOOLS Stal Mielec.

Piłka siatkowa, 1 liga kobiet
ITA TOOLS Stal Mielec – MKS San-Pajda Jarosław 3:0 (25:17, 25:20, 25:16)

[FOTORELACJA]8879[/FOTORELACJA]

ITA TOOLS Stal Mielec: 6. Julita Molenda, 7. Katarzyna Bryda, 11. Dominika Mras, 12. Katarzyna Urbanowicz, 14. Wioletta Lach, 16. Sandra Szczygioł (kapitan), 2. Olga Samul, 5. Paulina Stroiwąs, 8. Aleksandra Hochołowska, 10. Emilia Kuźniar, 13. Rozalia Hnatyszyn, 15. Karolina Pancewicz, 17. Adrianna Muszyńska.
Trener: Przemysław Michalczyk

MKS San-Pajda Jarosław: 2. Katarzyna Stepko, 3. Katarzyna Marcyniuk, 6. Weronika Krysztofiak, 9. Klaudia Ciurko, 13. Oliwia Poreda, 17. Weronika Gierszewska, 12. Katarzyna Saj (kapitan), 16. Anna Bartzel, 21. Natalia Szmajduch, 22. Monika Kawa, 24. Wiktoria Murdza, 14. Patrycja Papiszun.
Trener: Piotr Pajda

- Bardzo solidnie przygotowywaliśmy się do tego meczu, znając historię spotkań Mielca z Jarosławem. Wychodzi na to, że ustaliliśmy dobry plan działania i dziewczyny bardzo dobrze go zrealizowały - powiedział po meczu Przemysław Michalczyk, trener mielczanek.

- Na każdą akcję musiałyśmy ciężko zapracować. Nie był to dla nas łatwy mecz, ale bardzo się cieszę, że wygrywamy i to za 3 punkty – komentowała Sandra Szczygioł, kapitan mieleckiego zespołu. - Dzisiaj bardzo dobrze grałyśmy zagrywką, przez co lepiej grało nam się też na siatce, bo dobrze czytałyśmy blok i obronę. Było mało błędów i to zaprocentowało, że wynik jest dla nas korzystny – dodawała Szczygioł.

- Milczenie będzie najlepszą oceną tego spotkania, jeśli chodzi o nasz zespół – nie gryzł się w język Piotr Pajda, trener MKS San-Pajda Jarosław. - Bardzo poprawna i rzetelna gra po stronie mieleckiej. Wiedzieliśmy, jak zagrają, ale nie potrafiliśmy zupełnie wykonać założeń przedmeczowych. Zakładam, że to jest pewna forma frycowego części niedoświadczonych zawodniczek, które nie utrzymały emocji, taktyki i koncentracji – powiedział.

- Zagraliśmy beznadziejny mecz. W związku z tym swoją beznadziejną postawą pomogliśmy zespołowi z Mielca, który nie musiał wiele się wysilać. Wystarczyło dostarczyć nam w miarę trudną piłkę, trochę bardziej upierdliwego freeballa i to wystarczyło na nasz zespół – dodał Piotr Pajda.

- Przeciwnik wyszedł na nas bardzo dobrze przygotowany. Widać było dominację nad naszym zespołem. Staraliśmy się podjąć walkę, ale przeciwnik był mocniejszy i to zadecydowało, że wygrał 3:0 – komentowała po meczu kapitan przyjezdnych Katarzyna Saj. - Mam nadzieję, że w drugiej rundzie postaramy się lepiej rozpracować przeciwnika i wtedy to my będziemy górą – dodała.
 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%