Zamknij
REKLAMA

Mielczanka napisała list do policji. „Nigdy nie spotkałam…”

09:45, 12.05.2022 | dw
Fot. KPP Mielec
REKLAMA

Mieszkanka Mielca w liście skierowanym do Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu wyraziła słowa uznania dla policjantki st. sierż. Barbary Żyły. Kobieta opisała w jaki sposób policjantka od kilku lat pomaga jej rodzinie. Komendant osobiście wręczył jej list z podziękowaniami oraz pogratulował postawy godnej naśladowania.

„Nigdy nie spotkałam tak ciepłej, dobrej, empatycznej osoby. Nikt w życiu nie okazał mi tyle ciepła i serca... Macie Państwo w swych szeregach pięknego człowieka, który naprawdę służy innym, czyli wypełnia jakąś ciężką do opisania piękną, szlachetną misję”. To fragment listu jaki na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu skierowała mieszkanka miasta.

W liście do komendanta opisała swoje problemy, podkreślając jak ważną rolę w jej życiu pełni policjantka mieleckiego wydziału prewencji st.sierż. Barbara Żyła. Wdzięczna kobieta przedstawiła na czym polega pomoc, którą bezinteresownie otrzymała od funkcjonariuszki oraz opisała cały kilkuletni proces pomocy, który z zaangażowaniem zaoferowała rodzinie.

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu podinsp. Tomasz Grazda wręczył list policjantce i pogratulował postawy. W obecności przełożonego Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji asp. szt. Tomasza Mroczka, w kilku zdaniach wyraził uznanie dla st. sierż. Barbary Żyły, która od kilku lat, z zaangażowaniem pomagała kobiecie. Podinsp. Tomasz Grazda podkreślił, że jej postawa, to istota służby policyjnej oraz wyraził zadowolenie, że taka policjantka służy w naszych szeregach.

St. sierż. Barbara Żyła służy w policji od 5 lat. Obecnie jest policjantem zespołu dyżurnych, zarządzania kryzysowego i operacji policyjnych wydziału prewencji KPP w Mielcu. Jest koordynatorem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, a także pełni służbę na stanowisku kierowania. Podczas trwającej pandemii koordynowała służby i działania związane ze sprawdzaniem kwarantann, jednocześnie organizując pomoc dla osób przebywających w izolacji.

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%