Zamknij
REKLAMA

Jak idzie zbiórka dla Róży? Już niewiele brakuje!

11:26, 25.05.2022 | ks
REKLAMA

Jak już informowaliśmy, znany dziennikarz sportowy Michał Pol zorganizował zbiórkę charytatywną na rzecz wybitnej paraolimpijki Róży Kozakowskiej, która marzy o swoim pierwszym mieszkaniu - w okolicach Mielca. Na jakim etapie jest zbiórka?

Zbiórkę na pierwsze w życiu mieszkanie dla Róży Kozakowskiej - wybitnej paraolimpijki, która przeszła gehennę za sprawą ojca-kata organizuje znany dziennikarz sportowy Michał Pol. 

- Przez lata mieszkała w kontenerze bez prądu. Od małego dziecka katowana przez ojca do nieprzytomności, raniona siekierą, szykanowana, wyganiana na mróz. I do tego jeszcze od lat zmagająca się z postępującą neuroboreliozą stawowo-mózgową oraz endometriozą, która przysporzyła jej okropnego bólu i skazała na wózek - przekazuje dziennikarz sportowy.

Róża kilka dni temu przeszła bardzo poważną operację. Teraz dochodzi do siebie, ale przez najbliższe tygodnie będzie walczyła z poważnymi bólami. Informację o tym podał Michał Pol w trakcie ostatniego „Zebrania Zarządu” na Kanale Sportowym. Podczas programu promowano właśnie zbiórkę na rzecz Róży.

Dotychczas udało się już zebrać blisko 250 tys. zł - stan na 25 maja. Akcję wsparło ponad 3300 osób. Celem jest 300 tys. zł. Zbiórka potrwa jeszcze przez 36 dni. Inicjatorzy zbiórki mają nadzieję, że uda się zebrać potrzebną kwotę, by spełnić marzenie Róży.

[ZT]69233[/ZT]

(ks)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%