Zamknij
REKLAMA

15-letnia Karolina walczy z rakiem. Potrzebne wsparcie!

11:38, 04.05.2021 | M.B
REKLAMA

Mielczanka Karolina Frąc ma jedynie 15 lat i już musi walczyć o życie. Nastolatka zmaga się z kostnomięsakiem kości udowej. Potrzebne są pieniądze na leczenie, trwa zbiórka!

Ponad rok temu u Karoliny wykryto nowotwór. - Tak koszmarnego czasu nie przeżyliśmy jeszcze nigdy. Emocji, bólu i strachu, które towarzyszą rodzicom dzieci walczących o życie z nowotworem złośliwym, nie da się opisać słowami. Sytuacja robi się jednak jeszcze bardziej dramatyczna, kiedy okazuje się, że ocalenie córeczki jest uzależniane od ogromnych pieniędzy, których nie mamy - przekazują rodzice Karoliny. - Dlatego uruchomiliśmy zbiórkę, pokazujemy wam zdjęcia, jakich nie chcielibyśmy pokazywać nikomu i prosimy o pomoc.

Karolina zmaga się z nowotworem złośliwym. Kostnomięsak kości udowej sprawił, że szpital stał się drugim domem. Zaczęło się od zwykłego bólu w nodze. - Pewnie każdy coś takiego przechodził i nigdy by nie pomyślał, że może się to skończyć wielomiesięcznym pobytem na oddziale onkologii. Córka przeszła operację wszczepienia endoprotezy, poprzedziła ją chemioterapia, która później również była kontynuowana - piszą rodzice nastolatki.

By ocalić życie Karoliny konieczne jest kontynuowanie leczenia chemią celowaną w tabletkach, która niestety nie jest refundowana. Trwa zbiórka pieniędzy:

Możesz pomóc biorąc udział w LICYTACJACH

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%