Zamknij
REKLAMA

Głosowanie na Lipę Św. Nepomucena zakończone. Kiedy wyniki?

12:42, 02.03.2021 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Wraz z końcem lutego zakończyło się głosowanie w plebiscycie Europejskie Drzewo Roku. 0 Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli polską kandydatkę do tego tytułu - przekazują organizatorzy.

Ubiegająca się o tytuł Europejskiego Drzewa Roku Lipa św. Jana Nepomucena rośnie w Dulczy Wielkiej. Zanim stała się finalistką europejskiego etapu konkursu, wybrana została polskim Drzewem Roku. Uzyskała wówczas ponad 15 tys. głosów internautów.

Ile głosów zdobyła lipa w ostatnim etapie plebiscytu i czy znajdzie się na konkursowym podium? O tym przekonamy się już 17 marca podczas oficjalnej gali.

- Już dziś jednak, w imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego, pragniemy serdecznie podziękować za niezwykłą mobilizację mieszkańców powiatu i całego kraju; za szeroko zakrojoną promocję lipy w sieci oraz każdy z oddanych na drzewo głosów. Mocno trzymamy kciuki za zwycięstwo "Wiejskiej Dobrodziejki" w plebiscycie - przekazuje samorząd powiatowy.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Heh...Heh...

5 12

Z tej "świętej" lipy mogło by się zrobić staromodne krzesełka by zrelaksować się podczas pandemii, a nie jakieś głosowania. 15:38, 02.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ziombziomb

0 2

Ogrzewanie drogie, paliwo drogie, ludzie marzną bo opieka daje na węgiel 100 zet na całą zimę, co jest zwykłym bestialstwem a nie pomocą - a ci se będą głosować na krzoka. Kiedy wreszcie ktoś pójdzie z motorówka pod te lipe? 17:43, 05.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RadolRadol

1 0

Tym razem słabiutko,trzecie miejsce od końca,dulek na lipie nie będzie. 09:29, 10.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%