Zamknij
REKLAMA

Nie dla hejtu! Każdy może reagować!

14:14, 21.10.2019 | Redakcja hej.mielec.pl

Portal hej.mielec.pl to również TY! Razem z nami powiedz STOP nienawiści, nie dla hejtu! Możesz sam wskazać post do moderacji - KAŻDY KOMENTARZ!

Nie zamykamy Was ust, nie krępujemy rąk, nie narzucamy światopoglądów. To Wy decydujecie o tym, jakie treści wystukujecie na klawiaturach swoich laptopów, czy smartfonowych ekranach. Ale jeśli piszecie - róbcie to z głową. Co miesiąc na pod naszymi artykułami pojawiają tysiące komentarzy, część z nich ląduje w ścieku hejtu, jadu i wulgaryzmów. Choć znikają z portalu, niesmak pozostaje na długo...

Różnice poglądów to nie powód do nienawiści, hejt to nie to samo co konstruktywna krytyka. Zasady panujące w portalu hej.mielec.pl są proste - serfować po portalu możesz do woli, ale pamiętaj o granicach. Pomawianie, podżeganie do nienawiści i terroryzmu, spam, fałszywe informacje, nagość, wulgaryzmy - u nas nie ma na to miejsca.

Jesteśmy zobowiązani do usuwania treści naruszających prawo, jednocześnie obowiązek i możliwości, by ułatwić organom ścigania dotarcie do autora takiego komentarza. A trzeba zaznaczyć, że za mowę nienawiści w Internecie grozi nawet 8 lat więzienia. Najniższy wymiar kary, jaki przewiduje kodeks karny, wynosi 3 miesiące pozbawienia wolności.

Czasem próby wyeliminowania hejtu wydają się walką z wiatrakami. Nie zapominamy jednak, że społeczność hej.mielec.pl to głównie czytelnicy, którym Internet nie odłączą myślenia. Dlatego wierzymy, że bark w bark możemy stanąć do walki z mową nienawiści.

Zauważyłeś treści, które naruszają zasady funkcjonowania portalu? Nie zwlekaj, zgłoś to. Dzięki Tobie nasz moderator szybciej i skuteczniej usunie te treści.

Razem możemy uczynić portal lepszym.

(Ogłoszenie społeczne)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA