PGE FKS Stal Mielec – Widzew Łódź. Im strzelać nie kazano? [FOTO]

11:48, 17.09.2022 Aktualizacja: 18:40, 20.09.2022
Skomentuj

Spotkanie po latach przy Solskiego 1. To 10. kolejka sezonu 2022/2023 PKO BP Ekstraklasy piłki nożnej, a zespoły z Mielca i Łodzi są sąsiadami w tabeli. Zwycięzca tego meczu utrzyma bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Tym zespołem okazuje się Widzew, który przetrzymał napór Stali i zadał trzy bolesne ciosy.

[FOTORELACJA]9549[/FOTORELACJA]

PGE FKS Stal Mielec: 41. Bartosz Mrozek - 23. Krystian Getinger (c), 17. Fabian Hiszpański (60' 77. Adam Ratajczyk (m)), 4. Marcin Flis, 26. Arkadiusz Kasperkiewicz, 21. Mateusz Matras, 32. Fryderyk Gerbowski (m) (77, 59. Bogdan Vastsuk), 7. Maciej Domański (85' 22. Dominykas Barauskas), 18. Piotr Wlazło, 11. Mikołaj Lebedyński, 99. Said Hamulic
Rezerwowi: 12. Mateusz Dudek (m) - 39. Michael Wyparło (m), 74. Kamil Kruk, 15. David Poreba, 16. Paweł Żyra, 6. Leandro
Trener: Adam Majewski

Widzew Łódź: 26. Ravas Henrich - 5. Serafin Szota, 7. Mato Milos, 9. Jordi Sanchez, 10. Juliusz Letniowski (62' 8. Karol Danielak), 22. Dominik Kun (87' 70. Adam Dębiński), 23. Paweł Zieliński, 25. Marek Hanousek (46' 20. Patryk Lipski), 29. Łukasz Zjawiński (m) (71' 21. Jakub Sypek), 33. Martin Kreuzriegler (87' 3. Bozhidar Chorbadzhiyski), 95. Patryk Stępiński (c)
Rezerwowi: 72. Vasyl Lytvynenko - 19. Bartłomiej Pawłowski, 77. Kristoffer Hansen, 88. Ignacy Dawid
Trener: Janusz Niedźwiedź

Żółte kartki: Flis (Stal) - Szota (Widzew)

Sędzia: Krzysztof Jakubik (asystenci: Arkadiusz Kamil Wójcik, Bolesław Rosa; techniczny: Karol Iwanowicz; VAR: Jacek Małyszek, Marcin Borkowski).

Widzów: 4953

PRZEBIEG MECZU

ATAK GOSPODARZY   ATAK GOŚCI

Pierwszy kwadrans to oblężenie bramki Widzewa. Liczne dośrodkowania, rzuty rożne. Kotłowało się w polu karnym gości bardzo mocno. Flis w 14. minucie był bliski szczęścia po strzale przewrotką, ale piłka minęła słupek z jego zewnętrznej strony.

W 20. minucie, po kolejnej akcji Stali, Hamulic wyłożył piłkę do Gerbowskiego, ale ten z 16. metrów strzelił zbyt lekko. Chwilę później Getinger dorzucił do Hamulicia, który wślizgiem próbował zamknąć tę sytuację, ale był lekko spóźniony.

W 25. minucie pod bramkę Stali przedarł się Widzew. I goście mogliby dostać w prezencie prowadzenie. Piłkę wrzuconą w pole karne z rzutu rożnego wybijał głową Wlazło i trafił w słupek swojej bramki.

Przy Solskiego 1 zakotłowało się w 32. minucie. Szota faulował wychodzącego na pozycję sam na sam Hamulicia, który dostał dalekie podanie. Po długiej analizie VAR sędzia Jakubik nie zdecydował się na wyrzucenie Szoty z boiska z czerwoną kartką, pozostawił go z żółtym kartonikiem. Kibice i piłkarze Stali domagali się czerwonego kartonika.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0, który może być pozytywnym rezultatem wyłącznie dla Widzewa, który przeżywał chwilami „obronę Częstochowy”.

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnych akcji Stali. Mielczanie próbowali strzelać w 48, 49, 51 minucie. Założyli wysoki pressing. Z takiej sytuacji łodzianie uwolnili się dalekim podaniem w 53. minucie. Zieliński podał długą piłkę do Sancheza, który uciekł od defensorów i z ostrego kąta wpakował piłkę do siatki. 0:1 w 53. minucie.

Prowadzenie sprawiło, że Widzew wycofał się maksymalnie, zastawił swoje pole karne. Mielczanie mieli z tym kłopot, tempo ich akcji też nieco spadło. Dopiero w 70. minucie udało się Biało-Niebieskim dobrze dograć do Hamulicia, który z kilku metrów nie trafił do siatki.

Kolejna sytuacja mielczan to 76. minuta. Stalowcom udało się wymienić kilka podań pod bramką rywala, piłka dotarła do Hamulicia, ten uderzył celnie, ale nie zaskoczył bramkarza gości Henricha. Dobitki zabrakło.

Widzew podwyższył swoje prowadzenie wykorzystując prezent Domańskiego, który źle dośrodkował i zafundował gościom kontrę. Ci swój atak prowadzili nieporadnie, Stalowcy mieli możliwość, by tę akcję przerwać, ale ostatecznie gościom udało się przedostać w pole karne Mrozka i go pokonać dzisiaj po raz drugi. 0:2 w 82 min.

Przy wyniku 0:2 Stal zmarnowała kolejną swoją sytuację, z kilku metrów strzelał Matras, ale zbyt lekko. Goście rozpędzili się z kolejnym swoim szybkim atakiem, wykorzystali fakt, że Biało-Niebiescy ustawieni byli już bardzo wysoko i łatwo podwyższyli swoją przewagę do trzech goli w 77. minucie.

Po tej sytuacji rozpoczęło się odliczanie już do końca meczu i końca cierpienia Stalowców. Ci zawiedli przede wszystkim w ofensywie, gdzie celnie strzelali zbyt rzadko, podejmowali złe decyzje i w efekcie skomplikowali swoją sytuację w tabeli. Na 18 prób strzeleckich tylko 5 piłek trafiło w światło bramki. Stalowcy przesunęli się bliżej dolnych rejonów klasyfikacji.

PO MECZU POWIEDZIELI:

Janusz Niedźwiedź, trener Widzewa Łódź:

Ten mecz był trudny dla nas, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie musieliśmy wytrwać, by nie stracić bramki, co jest sztuką z taką drużyna jak Stal, która ma wyćwiczone stałe fragmenty i wysokich, silnych zawodników robiących różnicę.
W pierwszej połowie mieliśmy kłopot, by wymienić kilka podań, straciliśmy pewność siebie, graliśmy zbyt nerwowo, za bardzo na stojąco. To był bardzo trudny moment, na takie momenty trzeba reagować bardzo dynamicznie. Przetrwaliśmy ten moment, a w drugiej połowie zaczęliśmy grać już lepiej.
Zadowolony jestem z naszej skuteczności, w drugiej połowie praktycznie każda akcja nasza kończyła się golem. To dla nas bardzo ważne punkty, tutaj mało kto wygrywa, a nam ta sztuka się udała.
Wygraliśmy dzięki praktycznie stuprocentowej skuteczności. Czasem tak trzeba funkcjonować, że nie grać fantastyczny futbol, ale wykorzystywać swoje sytuacje.

Adam Majewski, trener PGE FKS Stal Mielec:

Nie zasłużyliśmy dzisiaj na przegraną, patrząc na przebieg meczu mogę ocenić, że wynik mógł być zupełnie odwrotny. W pierwszej połowie mieliśmy zdecydowaną przewagę, kilkanaście stałych fragmentów, byliśmy bardzo blisko strzelenia bramki.
Kluczowe dla tego meczu były dwa momenty. Pierwszy w 32. minucie, gdy faulowany  był Said Hamulić. Pytanie, czy to powinna być czerwona kartka. Ja uważam, że jednak czerwona. Drugi moment mieliśmy w 49. minucie, gdy Maciej Domański podał do Saida Hamulicia. Gdybyśmy tę sytuację wykorzystali, to byśmy prowadzili 1:0.
Nie mam dzisiaj pretensji o zaangażowanie zawodników, podejście do tego meczu. Nasza porażka jest niezasłużona.
Nasz piękny sen się skończył, wracamy do szarej rzeczywistości.

20 2

Czy, aby Stal wygrała, to drużyna przeciwna musi sobie strzelić samobójczą bramkę?

37 4

Do widzenia ekstraklaso. Witaj 1ligoo!!!!! Nawet w okręgówce grają lepiej od tych kopaczy. Za co kasę biorą. Powinni za darmo grać. Takie patalapy. Nieudaczniki 14:17, 17.09.2022

OnOn

36 4

Masakra! Tego się nie da nawet opisać! 3:0!! To już nie jest wypadek przy pracy czy słabszy dzień! Powoli lądujemy tam gdzie nasze miejsce i jeśli tak dalej będą grali i nie potrafią strzelić nawet bramki to niestety, ale z tej mąki chleba nie będzie i czas na I ligę! 14:19, 17.09.2022

TrenerTrener

40 8

Prezesie i trenerze! Kończcie Waszmościowie! Wstydu oszczędźcie! 14:20, 17.09.2022

JogiJogi

25 5

Szkoda ze Widzew tylko tyle wbił powinien łac jak w kacza dupe 14:20, 17.09.2022

KickAssKickAss

22 3

Ekstraklasa to patologia a Polacy którzy to oglądają i płacą za bilety lub canal+ to idioci sto któraś liga na świecie do puki będzie wpływać duża kasa za ten szajs co prezentują nic się nie zmieni. 14:21, 17.09.2022

FKS STALFKS STAL

18 5

Czy to co prezentuje Stal nie ciągnie się od dłuższego czasu, nie miesiąc, nie rok, a dłużej? Czy ten prezes,skład trenerski, część zarządu i część zawodników nie powinni zostać wymienieni?Ale to tylko słowa, które ciągną się latami, czynów nie widać , czy nie tak?
Mielczanie, kibice-Ci prawdziwi, nie krzykacze, czy nie widzicie, co się dzieje, aby przerwać ten wstyd i nieporadność potrzebne są głębokie zmiany. Nawet kosztem ligi, czy nie tak?
Chyba, że komuś nie zależy, to wtedy niech śpiewa nic się nie stało. 14:27, 17.09.2022

HonorHonor

23 5

Panie trenerze (jeszcze) Stali Mielec, jeżeli ma pan honor, to czy nie powinien pan już dzisiaj, natychmiast na konferencji pomeczowej złożyć rezygnację? 14:32, 17.09.2022

DragonDragon

14 1

I prezes też powinien złożyć rezygnację jeżeli ma honor. 14:37, 17.09.2022

Kibic StaliKibic Stali

38 2

Niestety, jestem kibicem Stali ale trzeba powiedzieć jasno. Kaataastrofa. Styl dalej taki sam czyli jak na treningu, delikatnie, przyjęcie podanie, przyjęcie podanie poziom drugiej ligi. Zaangażowania zero. Za te dwa ostatnie mecze proponuję obniżenie pensji o 80 procent. My kibice płacimy za bilety, za canal plus a oni co wyprawiają?Wstyd. 14:36, 17.09.2022

18 2

Kasa się zgadza moja i kopaczy więc ok 14:37, 17.09.2022

OldkibolOldkibol

12 3

Czasami się cieszę że mam sobotę pracująca bo bym poszedł na mecz ale jest pozytyw tej sytuacji pozbawił nas złudzeń gdzie nasze miejsce i że flis złapał frajerska kartkę i być może będzie pauzowal ale i tak życzę im zdrowia 14:37, 17.09.2022

oldboyoldboy

19 0

REDAKTORZYNA TEN SAM POZIOM CO KOPACZE WKLEIŁ STARA TABELĘ 14:39, 17.09.2022

LuzikLuzik

9 2

Polska piłka skopana to zwyczajny kabaret! I czym się przejmować? Futbol to jest w tv. 14:39, 17.09.2022

kupon wszedłkupon wszedł

17 2

liczyłem że te miernoty nawiążą do nowej nazwy Stal 04 Mielec ale nie dali rady tak jak w Gliwicach czy Białymstoku wpuścić czterech bramek 14:42, 17.09.2022

15 5

najsłabsi w lidze , tej słabiutkiej lidze a sędziowie war powinni sędziować na Trześniu albo na Smoczance, niech ogladają tą sytuację z 32 min i niech nie mówią że nie było czerwonej dla kopacza z widzewa 14:59, 17.09.2022

TT

5 1

WARa od Smoczanki 18:12, 17.09.2022

kubakuba

13 0

no starali sie ale nie mają talentu . Sory . Powinni być w I lidze a nie w ekstraklasie . tam może by sie utrzymali wśród tamtych kopaczy 15:06, 17.09.2022

QqqQqq

23 0

To już nie są porażki, to są klęski.
Niestety staje się to powtarzalne.
Więc coś się dzieje niedobrego.
Ale trener jak zwykle z wrodzonym spokojem "biorę to na siebie" 15:17, 17.09.2022

FKS - do treneraFKS - do trenera

30 0

Panie trenerze! Co z tego, że jak Pan mówi mieliście w pierwszej połowie kilkanaście stałych fragmentów, co z tego, że Pan uważa, że przegraliście niezasłużenie, pytam jeszcze raz-co z tego???? jak przegraliście i to sromotnie, nie strzelając nawet bramki! Żeby wygrać mecz to trzeba strzelać bramki i chyba Ameryki nie odkryłem! A Pan jak zwykle ze stoickim spokojem i odnoszę wrażenie z Pana wypowiedzi, że nic się nie stało! Jeśli ma Pan jaj...., to weź Pan to towarzystwo za łeb i potrząśnij Pan nim, a jeśli nie jest Pan do tego zdolny albo nie może Pan już nic więcej zrobić z nimi to nie wiem czy nie warto zastanowić się nad swoją przyszłością..... 15:35, 17.09.2022

WaldiWaldi

14 1

Tragedia to jest po prostu kpina lepiej to boisko przekopać i posadzić buraki bo mamy takich piłkarz że chłopaki z podstawówki by ich pokonali 15:45, 17.09.2022

Limbo Limbo

1 10

Spokojnie będzie dobrze. Stal na koniec sezonu 8 miejsce. 15:52, 17.09.2022

ZŁOTA STAL MIELECZŁOTA STAL MIELEC

10 1

TAK PANIE TRENERZE
nastąpił powrót do szarej rzeczywistości ale czy aby nie na własne (kadry trenerskiej) życzenie
wszystkim wiadomo (tak kibicom jak i trenerom) jakim potencjałem ludzkim dysponuje Stal i jaki jest jej sposób gry
dlatego nasuwają się nastepujące pytania:
czy po porażce a może jednak po klęsce w Białymstoku nie należało powrócić do ustawienia którym Stal grała do "powrotu" Flisa ,
czy tacy zawodnicy jak na przykład Poręba, Kruk i z po za meczowej kadry Maj, Kardyś tak bardzo odstają fizycznie technicznie i mentalnie od faworyzowanych Gerbowskiego i Hiszpańskiego
Czasami w życiu trzeba a czasami warto zaryzkować
pozostaję ze sportowym pozdrowieniem i wiarą że Stal wróci na zwycięską ścieżkę choć w perespektywie ciężkie mecze
15:55, 17.09.2022

Limbo 2 Limbo 2

4 8

Dla mnie zaskoczenie ze taki biedny klub już 3 sezon gra w ekstraklasie. Kibice nie doceniają a wymagać można wtedy jeśli tu pieniądze będą 15:56, 17.09.2022

CronosCronos

18 0

O czym trener Stali mówi w wywiadzie prasowym? Brak umiejętności trenerskich zasłania bzdurnymi słowami. 16:17, 17.09.2022

Norvik Norvik

14 1

Miała być rehabilitacja a jest kompromitacja 16:58, 17.09.2022

FckFck

18 1

Od wielu lat nie byłem na meczu stali . Zdrowy rozsądek jest mocniejszy niż nadzieja . Poza tym jak sobie pomyślę że trzeba zapłacić za to żeby się zdenerwować to jednak wolę dać sobie spokój. 17:19, 17.09.2022

????????

16 1

trenerze jesteś ślepy czy rżniesz głupa że przegrałeś niezasłużenie ? 17:36, 17.09.2022

EverestEverest

13 1

Jeżeli trener Majewski nie złoży rezygnacji to lecę na księżyc. Przecież ten Pan nie ma pojęcia o piłce. 18:08, 17.09.2022

Starszy kibicStarszy kibic

6 1

Ty zostań , a On wylot. 18:58, 17.09.2022

Krótko na tematKrótko na temat

15 1

Pytanie zasadnicze do mielczan, kibiców, oraz tych, co chociaż trochę znają się na piłce nożnej. Czy nie jest tak, że obecny prezes, zarząd, oraz trener stanowią taki sam poziom jak część drużyny i wszystkim zainteresowanym pasuje taki stan rzeczy bez względu na wyniki?
Aby to zmienić należy wymienić wszystkie słabe ogniwa , czy nie tak? 18:38, 17.09.2022

realistarealista

18 0

Szanowni kibice- chcę Wam powiedzieć , że z niewolnika nie będzie pracownika. Interesem tych pseudo piłkarzy jest podpisać korzystny dla siebie kontrakt najlepiej roczny i go przetrwać a potem przenieść się do innych naiwnych.
Jaki mają interes aby utożsamiać się z takim Mielcem. Dla nich się liczy tylko kasa i to że grali w klubie legendzie STAL MIELEC, by to mieć w swoim CV. Z podejściem Zarządu nigdy w Mielcu nie będzie wyników. 18:47, 17.09.2022

KibolKibol

10 1

Nie wiem co w tej drużynie się podziało ale to nie jest zwykla przypadkowa przegrana np. 0-1 czy 0-2....0-4 jak kiedys czy 0-3 dzis to sa juz baty.... 21:13, 17.09.2022

ZbychZbych

1 0

Szatnia kładzie mecze by zmienić trenera mamy porostu konflikt w drużynie dwóch trzech chce grać na boisku reszta tylko jedt 06:51, 19.09.2022

podatnikpodatnik

6 2

nie chcę aby z moich podatków płacono "piłkarzom".Rozwiązać klub żeby śladu po nim nie było ,dość marnowania pieniędzy podatników 21:25, 17.09.2022

LimboLimbo

4 2

Zapraszam na kopanki sezon się zaczyna 👍 gdzie jest Przygoda doradca fudbolu z Mielca curwa ślepiec jeden i kulawy padalec 21:28, 17.09.2022

MaxsMaxs

2 0

Jeszcze ze żniw nie wrocil pijak jeden 21:29, 17.09.2022

Drogi Trenerze!Drogi Trenerze!

6 3

Nie! Wcale nie było tak dobrze. Owszem, zaangażowanie lepsze niż w Białymstoku ale „mieleckiej tiki-taki” nie da się oglądać. Za wolno, za dużo prowadzenia, poprawiania sobie piłki, kółeczek i w tył i w poprzek . Gdzie szybkie decyzje ? Szybkie podania, ryzyko, gra na 1,2 kontakty? Stal ma kontrę i zwalnia a przeciwnik odbudowuje ustawienie a my klepiemy tiki-takę nabijając posiadanie piłki i liczbę podań , KOMPLETNIE BEZPRODUKTYWNYCH! Sorki, wolę szybką grę Realu niż nudne jak flaki z olejem klepanie tiki-taki Barcelony. Po co się na tym wzorować skoro bramki i punkty się liczą a nie liczba podań w poprzek? Cała liga już wie, że Stal poklepie a my zdążymy się przesuwać , odbudować itp. 00:29, 18.09.2022

jasiojasio

2 3

wszystkich ukrzyżować. Szukamy nowego prezesa głosuje na paprockiego a wisniewski na dyrektora finansowego i gramy o puchary 03:33, 18.09.2022

fifafifa

1 1

zgadzam sie wzzystkich wyrzucić a na prezesa wieśka czachora au au au 03:35, 18.09.2022

zofiazofia

1 2

tadeusz matuszkiewicz może to uzdrowić znany mądrala mielecki na wszystkim sie zna bierz to deb…lu i gramy w pucharach 03:39, 18.09.2022

stal mojastal moja

3 4

Majewskiem po gorniku loda robili a teraz go linczują co za ludzie to nie ludzie to zwierzeta 03:43, 18.09.2022

SksSks

4 0

Nie liczy sie ładna gra tylko punkty.Wystarczy sprawdzić ile punktów zdobyli w ostatnich 3 meczach 07:38, 18.09.2022

PunisherPunisher

7 0

Hej ACAB, przyjrzeliscie się mam nadzieję kibicom Widzewa, jak to się robi, a nie te wasze piski i poskakiwania jak na koncercie Arki Noego... 08:39, 18.09.2022

TRENTREN

1 0

Stal kontra Widzew "Tylko zwycięstwo"😥 08:50, 18.09.2022

PoldiPoldi

8 0

Zamiast dawać drabinę dla strażaków to lepiej było zasłonić nią mielecką bramę. 09:13, 18.09.2022

xyzxyz

3 1

Myślę że trzeba było rozłożyć siły na cały mecz a nie tylko na połowę .Pierwsze mecze jak pamiętam tak stal grała i było lepiej.Widzew wiekiem był młodszy. 09:45, 18.09.2022

Tylko RTSTylko RTS

11 0

Wasz trener powiedzał, że w zasadzie to Stal rozegrała bardzo dobry mecz, a wynik jest dziełem przypadku. Nie chcę się wtrącać w nie swoje sprawy, ale ten Wasz "koucz" to jakiś taki odklejony od rzeczywistości. Mieliście lekką przewagę w pierwszej połowie, ale w piłce nie dają punktów za styl. Trzeba strzelać bramki. Ewidentnie Stal jest żle prowadzona w tym sezonie. 09:56, 18.09.2022

Kibic z ŁodziKibic z Łodzi

12 0

Byłem na na meczu ze Stalą. Życzę Wam wszystkiego najlepszego i utrzymania. Ale prawdę mówiąc Stal gra fatalnie. 13:14, 18.09.2022

Prawda to ?Prawda to ?

3 0

Podobno jest już trzech kandydatów na stanowisko trenera, oraz dwóch na nowego prezesa klubu, czy to prawda?
Zna ktoś nazwiska? 13:56, 18.09.2022

TakTak

2 5

Tak Donald Tusk na trenera a prezes Kaczyński Jarosław 👍 14:07, 18.09.2022

zenekzenek

5 2

Taka anegdota. Napoleon dostał listę kandydatów na generała. Zadał jedno proste pytanie - czy on ma szczęście? Nie lubił pechowców, nieudaczników...
Wielkim znawca piłki był trener Ryszard Koncewicz, wszystkie rozumy trenerskie pozjadał Andrzej Strejlau, ci eksperci trenerscy z telewizji, a dlaczego nikt ich nie chce zatrudnić w kubie? W siatkówce podobnie. Fachowcy na czele z Wojtkiem Drzyzga...
Czy wielkim teoretykiem był K. Górski?
16:15, 18.09.2022

kuba kuba

3 2

Cos w tym jest. Drobna zmiana taktyki, dobra zmiana, mowa ciała - wpływ na sędziego by dał czerwoną kartkę, kiedy jest ewidentna. Takie na pozór detale często decyduja o szczęśliwym finale! .. 16:18, 18.09.2022

wiecej trenerowwiecej trenerow

7 0

w drugiej polowie stal opadla kompletnie z sil czego nastepstwem byly 3 gole dla widzewa niestety sil wystarczylo na 45 minut trener majewski zle prowadzi treningi bo zawodnicy maja miesnie z waty motoryka,bieganie,muskulatura zawodnikow wyglada jak u kopaczy 4 ligowych majewski jesli nie zbudujesz sily w zawodnikach to wypad do 5 ligi 17:38, 18.09.2022

coachcoach

4 0

To akurat działka trenera przygotowania aczkolwiek wszystko nadzoruje pan Adam. Coach zarządza, jak generał i może nie zawsze ma dobre pomysły i dlatego może przerżnąć wojnę. . 18:28, 18.09.2022

lebedynski zero golilebedynski zero goli

6 0

najwieksze nieszczescie stali to lebedynski ktory ma najlepsza pozycje na szpicy ale ten niestety nie strzelil ani jednego gola trzeba szukac bramkoszczelnego napastnika bo ktos te bramki musi strzelac ale na ten moment nie jest to lebedynski 17:42, 18.09.2022

slaba motorykaslaba motoryka

5 0

brakuje w stali ,,walczakow,, pilkarzy zadziornych,nieustepliwych typu Tomasiewicz,Hinokio,Sitek,Kovalev ktorzy szarpali w napadzie i robili roznice w walce jeden na jeden 17:54, 18.09.2022

Odpowiedzi:2

Stary kobicStary kobic

2 0

Tak dokładnie! 23:07, 18.09.2022

jaajaa

0 0

Czas najwyższy podziękować Panu Prezesowi, który przez pseudo oszczędności pozbył się Sitka i Piaseckiego a teraz są tego efekty. 13:29, 19.09.2022

DinoDino

4 0

W konferencji prasowej trener Widzewa mówił przez 10 minut, trener Stali przez 4 minuty. Tyle ma nasz trener"do powiedzenia". 19:32, 18.09.2022

0 0

W sobotę późnym wieczorem na wesoło odpoczywała większość w Rzeszowie jaki ten świat mały 23:52, 19.09.2022