Zamknij

Polonia Przemyśl zapuktowała w Trześni [FOTO]

40%
20%
17:23, 20.03.2022 Aktualizacja: 16:01, 21.03.2022 ok. 1 min. czytania
2

Czarni postawili się faworytowi z Przemyśla, ale kończyli mecz w osłabieniu i trudno było im o wyrównanie.

Piłka nożna, 4 liga podkarpacka
CZARNI TRZEŚŃ - POLONIA PRZEMYŚL 1:2 (0:1)

Bramki:
0:1 - 15 min - Bernard Stopa
0:2 - 59 min - Hryhorii Zanko
1:2 - 66 min - Mateusz Dopart

CZARNI: Kacper Ryś - Mikołaj mazur (75’ Konrad Juszyński), Marek Wójciak (80’ Jan Jeż), Jakub Juras, Mateusz Dopart ©, Kamil Szymański, Jakub Tęczar, Dawid Maziarz (86’ Patryk Wąs), Dawid Chruściel, Radosław Strojny, Bartosz Mucha

Czerwona kartka: Jakub Juras - 69 min, za dwie żółte (Czarni)

Do Trześni przyjechał zespół z połowy ligowej tabeli - Polonia Przemyśl. Przyjezdni, choć byli do ogrania, wykazali się większą walecznością na boisku i wywieźli komplet trzech punktów. Gospodarze przegrywając 0:2 zdołali zdobyć bramkę kontaktową, jednak na wyrównanie zabrakło już czasu. Nie bez znaczenia był też fakt, że od 69 minuty grali w osłabieniu, po czerwonej kartce. 

Słabym rezultatem zakończył się także wyjazd młodego zespołu Stali II Mielec do Kolbuszowej Dolnej - 2:6. Mielczanie grający pod wodzą trenera Sebastiana Bajorka występują w lidze w bardzo młodym składzie, by ogrywać jak najmłodszych zawodników.

Po 21. kolejkach Stal II Mielec jest na 7. lokacie w tabeli z dorobkiem 35 punktów - tracąc 8 punktów do lidera - KS Wiązownicy. Czarni Trześń bez zmian zamykają tabelę z 3 punktami na koncie. 

(DW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 20%
nie podoba mi się 40%
śmieszne 20%
szokujące 0%
przykre 20%
wkurzające 0%
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze [2]

komentarz(2)

GeniuszGeniusz

6 0

Czarni nie wygraja meczu w sezonie rekord Ginesa caly zarzad do zdiecie i autografy 👍

20:02, 20.03.2022
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Kredes Kredes

0 0

Napiszcie numer buta i podajcie😃

22:58, 23.03.2022

LimboLimbo

1 0

Jest klika wszyscy się curwa znacie na piłce jak ja na gnoju jesteście Capy tyle w temacie👍

22:57, 23.03.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas info@hej.mielec.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%