Zamknij

Deszczowy sparing, wynik jak pogoda [FOTO]

14:24, 03.07.2021 Aktualizacja: 14:25, 03.07.2021
Skomentuj Fot. MARTA BADOWSKA Fot. MARTA BADOWSKA

Trzeci mecz kontrolny PGE FKS Stali Mielec rozegrany został w ulewie, na obiekcie Hotelu Rado. Trener Włodzimierz Gąsior znów sprawdzał sporą grupę młodych piłkarzy.

Piłka nożna, mecz sparingowy
ŁKS Łódź – PGE FKS Stal Mielec 2:0 (1:0)

[FOTORELACJA]8700[/FOTORELACJA]

Bramki: 
1:0  - 26 min - Javi Moreno
2:0 - 62 min - Piotr Janczukowicz

PGE FKS Stal: Primel – Perez, Żyro, Flis – Granlund, Getinger – Tomasiewicz, Urbańczyk, Budziński – Jankowski, Zjawiński oraz Strączek – Bakowski, Matras, Chmielowiec – Seweryn, Kłos – Galara, Mak, Sadłocha – Duszkiewicz, Kolev

Łodzianie przebywają na obozie w Hotelu Rado i byli gospodarzami tego meczu. Długo jednak odstawali od mielczan, dali się Stali zdominować, nie stwarzali zagrożenia. Biało-Niebiescy też mieli kłopoty w ofensywie, ale można było jednak mieć nadzieję, że bramka dla Stali to kwestia czasu.

Niespodziewanie to ŁKS objął prowadzenie. Po stracie Stali na lewym skrzydle łodzianie wyprowadzili kontrę, a strzał z dystansu wyraźnie zaskoczył Primela. 

Bramka sprawiła, że gra się wyrównała. Stal miała przed przerwą jedną okazję, by wyrównać. Strzał na dalszy słupek Granlunda obronił nogą Marek Kozioł, który niegdyś grał w mieleckiej Stali, a teraz wzmocnił ŁKS.

Wraz ze zmianą stron zmieniła się cała drużyna mielecka, w której po przerwie dominowali już młodzieżowcy. ŁKS miał trzy okazje by podwyższyć swoje prowadzenie, zrobił to jednak znów po strzale z dystansu, tym razem już precyzyjnym uderzeniu przy słupku.

Drugi mecz kontrolny w barwach Stali Mielec zagrał młodzieżowy pomocnik ze Stali Rzeszów Wiktor Kłos. 

Stal negocjuje ze Skrą Częstochowa transfer króla strzelców 2 ligi Kamila Wojtyry, mówi się o zainteresowaniu mielczan młodzieżowcem Podbeskidzia Bielsko-Biała Maksymilianem Sitkiem, którego  trener Gąsior zna z czasów pracy w  Siarce Tarnobrzeg.

Resovia natomiast wykupiła z mieleckiej Stali napastnika Jakuba Wróbla, który z Mielca odszedł już zimą, wówczas na wypożyczenie do Rzeszowa.
 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(10)

KibicKibic

13 2

Słabo to wygląda.

14:43, 03.07.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZłyZły

9 2

Teraz już wiem dlaczego Włodek G. zdecydował się pozostać trenerem PGE FKS-u. Chłop i tak już osiwiał, więc co mu szkodzi.

16:06, 03.07.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bez zrozumienia, dlaBez zrozumienia, dla

4 2

Ratowanie finansów klubu, na nic się nie przyda, gdy klub w 1 lidze wyląduje, co niestety jest nieuchronne. Wzmocnienia jak dla 3 ligowca, pozbycie się balastu, ale i graczy którzy będą brylować w esa, ech jak nie w jedną stronę to w drugą przegięcie. Szkoda tylko kibiców, którzy odwiedzając Mielec, przy weekendzie nie są w stanie kupić fantów stali mielec, organizatorzy powinni popatrzeć choćby na Rzeszów, lipa.

16:49, 03.07.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

stal wtopa normalkastal wtopa normalka

6 5

macie ko....a goraco i zmniejszenie ilosci treningow bo juz druzyna o klase slabsza bije stal i to u siebie ale to bylo do przewidzenia bo pozbyli sie podstawowych zawodnikow Forsela,Dadoka,Prokicia,Stasika no coz na glupote nie wymyslono jeszcze lekarstwa panie gasior jak panu ciezko z przeprowadzaniem treningow (min.2 x dziennie)to scetuj pan czesc zajec na 2 trenera i po klopocie ci mlodzi ludzie musza za,....ac min. 2x a dobrze by bylo by mieli 3 treningi dziennie niezaleznie od pogody inaczej to mamy wyniki jak z lks.Zawodnicy musza polubiec intensywne treningi wtedy buduja sie pod kazdym wzgledem pilkarskim,fizycznym,mentalnym,buduja w sobie zadziornosc,agresje ktore to cechy sa najwazniejsze u sportowca.

17:09, 03.07.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zenon Zenon

10 1

Tragedia
Ale podobno widziany Messi w rado
Ogólnie stal poziom siarki

17:11, 03.07.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pogoda nie takapogoda nie taka

5 1

panie kapelan dziekujemy--- goraco??? mam nadzieje ze nie zabiera pan pilkarzy na plaze?

17:15, 03.07.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JsJs

5 1

Jeżeli jest się w ostrym reżimie treningowym trudno mieć luz i szybkość. Bez tego współczesna piłka się nie liczy. W tamtym roku Stał sparingi wygrywała i co z tego ,skoro po rozpoczęciu sezonu firma sportowa nie była najlepsza.

20:14, 03.07.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ASPASP

3 1

niestety cudu nie będzie

08:42, 04.07.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ale dekleale dekle

4 3

tu komentuja zawodnicy maja ciezkie treningi silowe co jest normalnym cyklem bo skad wziasc potem kondycje na runde,to jakim cudem ma byc swiezosc?idz jeden z drugim po tygodniu pakowania na silce,zobaczymy jak bedziesz sie ruszal.po drugie nikogo nie sprzedali.Dadok sam odszedl,Forssel za 60tys powinien grac 3 razy lepiej,a Prokic juz nie te lata,wchodzil przewaznie z ławki i nic nie wnosił znawcy od siedmiu bolesci.

09:34, 04.07.2021
Odpowiedzi:2
Odpowiedz

....

2 2

Forsell chciał ponad 70 teraz i mu odmówili.

10:25, 04.07.2021

Zenon Zenon

2 2

Chcial 100 tys osobistego kierowcę decydować o składzie
Ale pier......Cie stal jest biedna stać ich na zawodników 4 -5 ligowych

12:33, 04.07.2021

LimboLimbo

2 0

Gosior się nie nadaje stare myślenie stary chłop to musi byc chłop z jajami Tulach Gruszecki dawno pisałem o nich to barany nie słuchacie Gosiora do grobu wprowadzicie chłop ma lata babcie po pupie ruszać i modlitwa na starość nie do trenerki Klimek gdzie ty masz wyrozumiałość pajacu ty to ty prawdziwy baran jesteś

15:04, 04.07.2021
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JacekJacek

0 0

Limbo na trenera

15:05, 04.07.2021


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%