Stal Mielec opuszcza futsalową 1 ligę [ZDJĘCIA, WIDEO]

23:44, 03.04.2021 P.C Aktualizacja: 10:53, 04.04.2021
Skomentuj Fot. MARTA BADOWSKA Fot. MARTA BADOWSKA

Pandemiczny sezon, bez kibiców na trybunach, okazał się pechowy dla zawodników Klubu Futsalu Stal. Wracają do 2 ligi.

5:10 - 40 min - 11. Kamil Jeleń

KF STAL: 50. Jan Zachariasz - 2. Dawid Stypa, 4. Mateusz Dopart ©, 8. Kacper Wątróbski, 10. Kamil Kłos oraz 4. Dawid Florian, 20. Artur Ząbek, 21. Maciej Ryba.

NOWINY: 13. Michał Sawicki - 4. Andrzej Musiał ©, 8. Arkadiusz Lekki, 11. Kamil Jeleń, 21. Marcin Taler oraz 1. Filip Szmajdel - 5. Tomasz Ćwil, 7. Tomasz Radomski, 10. Paweł Markowicz, 15. Bartosz Musiał, 17. Rafał Witkowski, 19. Filip Kubicki.

Żółta kartka: 11. Kamil Jeleń (Nowiny) - za atak ręką w twarz

hej.mielec.pl

Tylko u nas!

SKRÓT MECZU

Mielczanie definitywnie żegnają się z 1 ligą, był to przedostatni mecz w tym sezonie. Stal zaczęła dobrze, bo zaskoczyła znacznie wyżej notowanego rywala prowadzeniem. Goście jednak szybko i dosyć łatwo zanotowali bramkową serię i wyszli na prowadzenie.

Po zmianie stron mielczanie ambitnie doprowadzili do remisu i toczyli długo wyrównany bój, w końcówce jednak gra gospodarzy się rozsypała, nie pomogła też taktyka na grę z lotnym bramkarzem. Przewaga Nowin rosła z minuty na minutę i wynik końcowy wskazuje na zupełną dominację przyjezdnych. Tak jednak nie było. Co nie zmienia faktu, że Stal tkwi na przedostatnim miejscu w tabeli i pogodzona jest już z degradacją.