Emocji tylko trochę. Pewna wygrana Stali II [FOTO]

16:31, 07.03.2020 P.C Aktualizacja: 16:32, 07.03.2020

Od zwycięstwa rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze Stali II Mielec w rozgrywkach 4 ligi podkarpackiej.

Piłka nożna, 4 liga podkarpacka
Stal II Mielec - Stal II Stalowa Wola 3:1 (2:0)

1:0 - 25 min - Mateusz Załucki
2:0 - 31 min - Jan Kozłowski
2:1 - 70 min
3:1 - 90 min - Adam Kramarz

Mielczanie kontrolowali mecz, zasłużenie prowadzili 2:0 i tylko brak skuteczności sprawiał, że ta przewaga nie została podwojona.

Dosyć niespodziewanie jednak goście wyszli z kontrą i złapali kontakt z Biało-Niebieskimi, co wprowadziło do tego meczu emocje. Te zostały ugaszone trzecim golem dla mielczan.

Na deser pogubili się sędziowie, przeciętnie dysponowani. W końcówce arbiter główny nie zauważył, że jednemu ze Stalowców pokazał dwa żółte kartoniki. Dopiero gdy sędzia boczny przyjrzał się całej sytuacji, mielecki piłkarz zobaczył czerwoną kartkę. Inna sprawa, że  można było dojść do wniosku, że druga żółta kartka została pokazana przez pomyłkę, a arbiter pomylił faulowanego z faulującym.