Zamknij
REKLAMA

Czy bielizna męska ma wpływ na płodność?

12:33, 02.12.2021 | Materiał partnera

Okazuje się, że coraz więcej osób ma problem z płodnością. Zaburzenia i obniżone parametry płodności to problem, który pojawia się nie tylko u kobiet, ale również u mężczyzn. Jednak u pań poprawienie płodności zazwyczaj wiąże się z bardzo trudnymi i kosztownymi zabiegami oraz leczeniem. U panów podniesienie parametrów nasienia jest łatwiejsze, a wiele można zmienić, decydując się na stosowanie do pewnych zasad. Czy bielizna ma wpływ na parametry nasienia? Tego można dowiedzieć się z naszego poradnika.

Jaka bielizna jest idealna dla mężczyzn starających się o potomstwo?

Wydawać się może, że noszona bielizna nie ma żadnego wpływu na parametry nasienia. Oczywiście bezpośrednio nie wpływa ona na jakość nasienia i ilość plemników, jednak to jak wpływa na miejsca intymne mężczyzn może mieć zły wpływ na produkcję plemników. Warto wiedzieć, że miejsca intymne mężczyzn, a w szczególności jądra nie mogą być narażone na nadmierne przegrzewanie i zapocenie. Jeśli więc majtki męskie są uszyte z nieoddychających materiałów, mogą doprowadzić do przegrzania jąder, a co za tym idzie obniżenia jakości nasienia. Zdecydowanie lepiej jest kupić bieliznę męską, która uszyta jest z wysokiej jakości materiałów wyróżniających się przewiewnością i elastycznością. Dzięki temu miejsca intymne nie będą narażone na nadmie przegrzanie i uciskanie.

Jak naturalnie i każdego dnia podnosić parametry nasienia?

Warto wiedzieć, że nie tylko bielizna ma znaczenie i wpływ na płodność panów. Na jakość nasienia i ilość plemników wpływają również inne czynniki. Nie można zapomnieć o zdrowej i dobrze zbilansowanej diecie, która powinna być idealnie dopasowana do organizmu mężczyzny. Warto również pamiętać o tym, że konieczne jest ograniczenie stresu, by możliwe było obniżenie ilości wolnych rodników w organizmie. Jak to zrobić? Po pierwsze trzeba poznać techniki walczenia ze stresem, a co więcej zdecydować się na wprowadzenie do diety przeciwutleniaczy. W ten sposób można znakomicie wpłynąć na jakość nasienia.

Czy są jakieś sposoby na poprawienie parametrów nasienia?

Oczywiście wprowadzenie zmian w diecie i unikanie stresu to nie jedyne sposoby na to, by poprawić jakość nasienia. Można również unikać gorących kąpieli, by nie przegrzewać miejsc intymnych. Dodatkowo bardzo ważne jest to, by uprawiać seks regularnie co dwa – trzy dni. Dzięki temu produkcja nasienia będzie zwiększona, a jakość plemników znacząco wzrośnie.

Pamiętając o tych kilku zasadach, można mieć pewność,  poniesienie płodności u mężczyzn jest możliwe, a to zdecydowanie ułatwia szybsze zajście w upragnioną ciąże.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%