Zamknij
REKLAMA

Dlaczego moskitiery są najlepszym rozwiązaniem w domach?

17:03, 19.11.2021 | Materiał partnera

Moskitiery zasłaniające okna są jednym z najważniejszych udogodnień w każdym domu. Przydają się szczególnie latem, kiedy pomagają chronić pomieszczenie przed napływem owadów przez otwarte okna. Zapewniają więc codzienny komfort życia. Moskitiery przede wszystkim  powinny być dobrze dobrane do wielkości okien i futryny drzwiowej. Jak więc odpowiednio je dopasować?

Moskitiery drzwiowe w salonach

Moskitiery drzwiowe to przede wszystkim skuteczna ochrona przed napływem owadów, przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniej wymiany powietrza. W żaden sposób nie blokują one jego przepuszczalności. Na obrzeżu ramy takiej moskitiery znajdują się uszczelki szczotkowe, które gwarantują ochronę pomieszczenia przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Wyposażone są również w magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej. Każdą moskitierę można swobodnie dopasować do wielkości drzwi, nawet tych niestandardowych. Dodatkowo moskitiery drzwiowe posiadają wygodny uchwyt ułatwiający otwieranie ich. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie moskitiery dobrać do drzwi balkonowych w swoim salonie, odwiedź stronę https://wojtekj.pl/jaka-moskitiere-wybrac-do-salonu/

Moskitiery okienne- rodzaje

Dostępny na rynku wybór moskitier na okna jest naprawdę duży. Najpopularniejsze z nich to moskitiery ramkowe, wykonane w wysokiej jakości lekkiego aluminium. Ich ogromną zaletą jest prostota montażu. W sklepach dostępne są również moskitiery rolowane. W tym przypadku siatka nawinięta jest na wał, który swobodnie można rozsuwać i zsuwać. Stanowią one skuteczną ochronę domu przez cały rok. W nowoczesnych pomieszczeniach najczęściej stosuje się zaś moskitiery przesuwne. Wynika to z faktu, że budynki te posiadają dużą ilość przeszkleń. Skrzydło moskitiery przesuwa się po prowadnicach, więc produkt ten jest niezwykle prosty i wygodny w użyciu. W budynkach z dużymi oknami bardzo często również stosuje się moskitiery plisowane. Produkty te po złożeniu zajmują niewiele miejsca, ponieważ zamontowane są na konstrukcji z profili aluminiowych. Można je więc łatwo schować.

Sklep moskitiery- tutaj znajdziesz największy wybór dobrej jakości moskitier w atrakcyjnych cenach!

Dobrze dobrane moskitiery są gwarancją niezanieczyszczonego pomieszczenia. Nie ma możliwości by jakikolwiek owad, czy komar dostał się do wnętrza. Dzięki temu domownicy mają zapewniony spokojny sen. Moskitiery zapobiegają również dostawaniu się zanieczyszczeń do domów. Sprawiają, że powietrze jest czyste i świeże. Warto pamiętać o tym, że moskitiery mają bezpośredni kontakt ze środowiskiem zewnętrznym. Są narażone na działanie wielu czynników atmosferycznych. Muszą więc być wykonane z najwyższej jakości materiałów.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl
0%