Zamknij
REKLAMA

Co można nabyć w składnicy harcerskiej?

14:11, 01.09.2021 | Materiał partnera

Twoje dziecko zapragnęło wstąpić do harcerstwa, a Ty zachodzisz w głowę, skąd nabyć mu mundurek i inne akcesoria? Z pomocą przychodzą świetnie zaopatrzone składnice harcerskie. W nich ubierzesz przyszłego skauta od stóp do głów. Zobacz, jakie elementy znajdziesz w ich asortymencie.

Koszula harcerska

Składnica harcerska ma w swoim asortymencie doskonałej jakości koszule dla harcerek i harcerzy. Zastosowanie wysokogatunkowego materiału czyni z nich optymalny wybór na zbiórki, uroczystości państwowe i wyjazdy w plener. Specjalnie dobrany dopasowany krój świetnie leży na skaucie, zaś dopracowane w każdym szczególe elementy, takie jak oksydowane guziki, dodają koszuli wyrazistego i eleganckiego wyglądu. W nowych koszulach kołnierzyk został uszyty w taki sposób, aby gwarantował wygodę przy noszeniu chusty pod szyją. Do koszuli harcerskiej należy dobrać spódnicę lub spodnie.

Chusta harcerska

Uniwersalna chusta dla młodych skautów, która pozwala na jeszcze lepsze zaznaczenie swojej przynależności do zastępu. Dla zwiększenia estetyki brzeg materiału obszyto ozdobną lamówką. Producent przygotował szeroki wybór barw – zarówno tkaniny, z której uszyto chustę, jak również towarzyszącej jej tasiemki. Chusta jest komfortowa w noszeniu i z dumą podkreśla tożsamość młodego człowieka. Barw drużyny dopełniają kolorowe, bawełniane getry.

Akcesoria plenerowe

Menażka, śpiwór, karimata, scyzoryk, latarka – bez nich żaden szanujący się skaut nie wyobraża sobie wyjazdu. Dzięki nim jest w stanie przeżyć nawet w spartańskich warunkach. Zapał do bycia częścią drużyny potęguje myśl o wyjeździe do lasu lub w inne atrakcyjne tereny. Warto być na nie odpowiednio przygotowanym. Pośród akcesoriów plenerowych nie może zabraknąć – rzecz jasna – także dużego plecaka, a także mniejszego, który przyda się w czasie okolicznych wypraw.

Apteczka pierwszej pomocy wraz z wyposażeniem

Prosta, turystyczna apteczka pozwoli poczuć się pewniej zwłaszcza rodzicom, którzy po raz pierwszy w życiu wysyłają dzieci na obóz harcerski. W apteczce powinny znaleźć się przedmioty takie jak: bandaże elastyczne, plastry opatrunkowe, nożyczki, jak też rękawiczki lateksowe, chusteczki odkażające i ampułki soli fizjologicznej NaCl 0,9% 5 ml. Przyda się też koc termiczny w razie wychłodzenia organizmu, jak również instrukcja pierwszej pomocy, która pozwoli przypomnieć sobie najważniejsze punkty w razie paniki. W podręcznej apteczce nie powinno także zabraknąć chusty trójkątnej oraz opasek podtrzymujących.

Podsumowując, przedmioty i akcesoria przeznaczone dla młodych harcerzy pozwalają nie tylko mocniej identyfikować się z drużyną, ale również lepiej poradzić sobie na obozie w środku lasu. Dzięki temu wyposażeniu pociecha poczuje się pewniej i będzie z większą przyjemnością stawiać czoła wyzwaniom, jakie na nią czekają. Warto więc zaopatrzyć dziecko zarówno w mundurek, jak też w chustę, apteczkę czy akcesoria do biwakowania, dzięki którym pobyt na łonie natury okaże się wielką frajdą. 

 

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%