Zamknij
REKLAMA

Przeprowadzki we Wrocławiu

10:28, 14.07.2021 | materiały patnera

Decyzja zapadła, zmiana miejsca zamieszkania lub zmiana siedziby firmy stała się rzeczywistością. To naprawdę spore wyzwanie logistyczne, dlatego warto podjąć współpracę z firmą przeprowadzkową, która wykona to zadanie sprawnie. Ustalono, więc termin, zamówiono ciężarówki i czas rozpocząć najbardziej czasochłonną część, czyli pakowanie rzeczy. Wydawałoby się, że to prosta sprawa, ale w rzeczywistości trzeba wziąć pod uwagę wiele punktów. W końcu to właściwe niezawodne pakowanie zapewni bezpieczeństwo meblom i rzeczom, uprości załadunek i rozładunek. A także rozpakowywanie rzeczy po przeprowadzce, czyli adaptację do nowego miejsca. Bazując na wieloletniej praktyce i sprawdzonej technologii pakowania mienia naszych klientów przed przeprowadzką, opracowaliśmy listę ważnych aspektów i prostych zasad. Zgodność z nimi nie tylko pozwoli szybko i łatwo spakować swoje rzeczy, ale także znacznie uprości cały proces relokacji.

Dobór materiałów opakowaniowych

Pierwszą rzeczą, w którą należy zaopatrzyć się przed przeprowadzką, są oczywiście opakowania. Słaba jakość lub ich nieodpowiednie właściwości zniweczą dalsze wysiłki i nie ochronią mienia. Wielokrotnie udzielamy porad swoim klientom, jakie powinno być optymalne opakowanie podczas przeprowadzki. Ale przygotowanie i pakowanie mebli, sprzętu i rzeczy osobistych najczęściej wykonują pracownicy naszej firmy, dlatego przeprowadzki we Wrocławiu przebiegają sprawnie i bezpiecznie. Dopasowujemy sposób pakowania i materiał do wielkości i kształtu danej rzeczy.

Krótko podsumowując:

  • Najbardziej uniwersalnym rodzajem opakowania są kartony, które można dokładnie opisać.
  • Ważnym punktem jest zapewnienie materiałów na różne rzeczy. Oprócz standardowych kartonów o różnych rozmiarach i taśmy samoprzylepnej, będzie potrzebna folia stretch, folii bąbelkowa, profile ochronne czy narożniki.

Jeśli nasz klient masz trudności z obliczeniem liczby kartonów, może skontaktowanie się z naszą firmą przeprowadzkową w celu uzyskania pomocy. Nasz pracownik zorientuje się, jakie rzeczy będzie trzeba zapakować, szybko pomoże dokonać prawidłowej kalkulacji i przygotować się do przeprowadzki.

Oznaczanie pakowanych rzeczy

Nie wystarczy właściwie spakować i zebrać rzeczy. Znakowanie ułatwi proces rozpakowywania rzeczy w nowym domu. Im dokładniej opisane kartony, tym wygodniej będzie znaleźć potrzebną rzecz. Należy zaznaczyć pomieszczenie, z którego te rzeczy zostały zebrane: mebel (np. z komody, szafy czy stolika nocnego), rodzaj rzeczy (ubrania, naczynia, dokumenty) i do jakiego członka rodziny należy.

Dodatkowo dla jasności można zastosować różne kolory taśm lub markerów, przypisując inny kolor do każdego pomieszczenia. Tak, więc nawet pobieżne spojrzenie na karton będzie jasne. Mamy doświadczenie w pakowaniu delikatnych rzeczy, prawidłowo oznaczamy opakowania z kruchymi, tłukącymi się przedmiotami. Wszystkie kartony są podpisane z kilku stron przed przeniesieniem.

Lista pakowania to świetny pomocnik

Nie można zaniedbywać tej prostej zasady. Przygotowując się do przeprowadzki we Wrocławiu, należy sporządzić ponumerowaną listę pakowania wszystkich kartonów - jakie elementy są zapakowane w każdym z nich.Taka lista bardzo pomoże w dniu przeprowadzki (wygodnie jest sprawdzić, czy wszystko zostało załadowane do samochodu, czy wszystkie rzeczy dotarły pod nowy adres), a potem zaoszczędzi czas i wysiłek w znalezieniu odpowiedniego drobiazgu.

Jak prawidłowo się spakować?

Nadszedł moment na natychmiastowe przygotowanie się do przeprowadzki – pora zebrać i spakować rzeczy.

  • Należy uważać na wagę pudełek, nie przeciążać ich. Jest to niewygodne podczas przenoszenia i zwiększa ryzyko pęknięcia. Zapakowane pudła nie powinny być cięższe niż 10-15 kg.
  • Ogólna zasada pakowania dowolnych rzeczy: cięższe rzeczy (na przykład książki) umieścić na dnie pudełka, a na górze można umieścić coś lżejszego.
  • Do pakowania lekkich, nieporęcznych przedmiotów - ubrań, pościeli, zabawek dla dzieci - dobrze nadają się kartony średniej wielkości.
  • Buty wkłada się do własnych pudełek lub do wspólnego pojemnika. W drugim przypadku, układając buty jeden na drugim, trzeba wyłożyć każdy element papierem lub folią bąbelkową.
  • Delikatne przedmioty, naczynia, wazony są szczególnie często zagrożone podczas podróży. Nasi pracownicy zabezpieczą je dodatkowo – zapakują w kilka warstw folii bąbelkowej, owiną taśmą samoprzylepną, a następnie ostrożnie włożą do pudełek.
  • Małe rośliny domowe w doniczkach są łatwe do zapakowania: wystarczy umieścić je w odpowiednim pudełku, wypełniając przestrzenie między nimi np. papierem do pakowania. Najważniejsze jest monitorowanie temperatury podczas transportu.

Wsparcie to podstawa dobrej organizacji

Organizujemy przeprowadzki we Wrocławiu od dawna i posiadamy duże doświadczenie w prawidłowej logistyce, dlatego wszystkie prace przebiegają szybko. Pomagamy w spakowaniu rzeczy, demontujemy meble, pilnujemy, aby wszystko zostało dobrze opisane, znosimy mienie klienta do samochodu i bezpiecznie ustawiamy. Wszystkie rzeczy są dokładnie zabezpieczone na pojeździe i docierają do nowego mieszkania czy biura w idealnym stanie. Na miejscu wnosimy rzeczy, montujemy meble, ustawiamy w wyznaczonych miejscach. Nasze ceny są konkurencyjne na rynku usług przeprowadzkowych we Wrocławiu jak również jakość wykonania całej relokacji.

Ponadto posiadamy w ofercie dodatkowe propozycje a mianowicie przechowywanie rzeczy klienta w odpowiednich warunkach oraz utylizacja sprzętu oraz mebli. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika, co jest ważne w przypadku uszkodzenia powierzonego nam mienia. Jak skorzystać z naszych usług? Wystarczy do nas zadzwonić albo wysłać online formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej. Prosimy o podane ważnych informacji, czyli adresu, z którego będzie realizowana przeprowadzka we Wrocławiu oraz miejsce docelowe. A także, co będziemy zabierać do przewozu z uwzględnieniem rzeczy ponadgabarytowych itd. Na podstawie otrzymanych informacji dokonamy wyceny usługi, uzgodnimy czas jej wykonania.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%