Zamknij
REKLAMA

Torby papierowe z nadrukiem - tani i skuteczny pomysł na reklamę Twojej firmy

00:49, 26.01.2021 | Materiał partnera

Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep stacjonarny czy prowadzisz biznes w internecie, torby papierowe z nadrukiem będą idealnym uzupełnieniem Twoich usług lub produktów. To tani i prosty sposób, aby znacznie poprawić wizerunek oraz dotrzeć do tysięcy potencjalnych klientów.

Większość przedsiębiorców głowi się, jak dotrzeć do klientów stosunkowo niskim kosztem. Zainteresowanie takimi sposobami jest cały czas ogromne. Dzięki temu, coraz większą popularnością cieszą się torby reklamowe z nadrukiem. Za sprawą najnowszych technologii, istnieje możliwość nałożenia na produkt spersonalizowanej zdjęcia, logo, czy innej grafiki powiązanej z daną firmą. Taka niepozorna forma, może zapewnić nam tysiące nowych kontrahentów, wykorzystując bardzo niewielki nakład, w porównaniu z tradycyjnymi formami reklamy.

Papierowa torba reklamowa z logo

W końcu moda na bycie eko, jest nieustannie rozpowszechniana, a coraz większa świadomość ludzi powoduje większe zainteresowanie dbaniem o środowisko. Jednym z wielu sposobów, jest właśnie wybieranie produktów typu papierowe torby reklamowe, zamiast szkodliwych foliowych zrywek.

Istnieje bardzo dużo przedsiębiorców, którzy już dawno cieszą się z pozytywnych wyników wprowadzenia takiego rozwiązania. Niestety jest jeszcze sporo firm, które nie korzystają z zasobów tego produktu.

Dlaczego torby papierowe z nadrukiem to must have w Twojej firmie?

Każdy skuteczny przedsiębiorca potrafi dokładnie liczyć zyski i straty. Uwielbia też docierać do klientów niewielkim kosztem. Wspomnieliśmy już, że torebki papierowe z nadrukiem to świetne ku temu rozwiązanie. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z takiego produktu?

- torby reklamowe z nadrukiem umożliwiają wykonanie dowolnego nadruku, formą, którą również przyjazna jest środowisku. Dzięki indywidualnej grafice możemy zwiększyć rozpoznawalność marki;

- papierowe torby reklamowe to już standard w większych marketach. Moda na wybieranie produktów, które wspierają środowisko jest coraz bardziej widoczna i nic nie wskazuje na to żeby minęła. Za sprawą skorzystania z takiego rozwiązania, Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesna i proekologiczna.

- bardzo tania forma reklamy, w porównaniu z innymi kanałami.

Torebki papierowe z nadrukiem – jakie są ich zalety?

Niewątpliwym atutem tego rozwiązania jest fakt, że torby tego typu rozkładają się średnio 3 miesiące. Jest to rewelacyjny wynik, porównując je z torebkami foliowymi, które ulegają degradacji dopiero po 800 latach! Torebki papierowe z nadrukiem tworzone są w ramach recyklingu i mogą być wykorzystywane ponownie.

Charakteryzuje je również duża wytrzymałość. W zależności od modelu, mogą wytrzymać obciążenie równe 10 kg. To bardzo estetyczne rozwiązanie, które nie pęka, tak jak foliowe odpowiedniki.

Wykorzystywane są wielokrotnie co jest wygodne z punktu widzenia klienta i opłacalne, z pozycji przedsiębiorcy, gdyż reklama umieszczona na produkcie jest widoczna przez długi czas.

Dlaczego jeszcze torebki papierowe z nadrukiem mają tak duży wpływ na wizerunek Twojej firmy? Sprawdź.

Torby reklamowe z nadrukiem – pomysł na prezent

Torby reklamowe z nadrukiem to optymalny pomysł na zapakowanie upominku. Dzięki nietypowej grafice, zdjęciu lub motywującemu napisowi, możesz skraść serca pracowników, czy potencjalnych i obecnych klientów. Ogromną zaletą jaką posiadają papierowe torby reklamowe jest to, że możesz zapakować w nie, co tylko chcesz. Taki sposób jest nie tylko bardzo praktyczny, lecz również bardzo estetyczny.

Torby papierowe z logo – gdzie zamówić?

Wybierając papierowe torby reklamowe, warto korzystać z oferty zaufanych i godnych partnerów. Jednym z nich jest Gesti.pl, gdzie istnieje możliwość wyboru wielu wariantów ekologicznych toreb reklamowych najwyższej jakości. Specjaliści z https://gesti.pl bardzo chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania i dobiorą ofertę skrojoną na miarę indywidualnych potrzeb.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%