Zamknij
REKLAMA

Zabawki dla dzieci Djeco ? kreatywność na wyciągnięcie ręki

08:46, 02.07.2020 | materiały partnera

Fantastyczne odkrycia, radość tworzenia, beztroski śmiech i nieskrępowana niczym zabawa — z zabawkami Djeco to prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jakie produkty najchętniej wybierają rodzice i… najmłodsi?

Początki marki Djeco sięgają 1954 roku. Właśnie wtedy Francuska Véronique Michel-Dalès przekuła swoje marzenia w rzeczywistość, otwierając firmę produkującą kreatywne zabawki i gry edukacyjne. W kolejnych latach rodzinna firma nabierała wiatru w żagle, tworząc produkty, których do tej pory nie było na francuskim rynku. Wśród kultowych produktów Djeco znajdują się między innymi drewniane zabawki edukacyjne i ciekawe gry planszowe stworzone z myślą o rodzinnej rozrywce.

 

Dlaczego zabawki Djeco?

 

Zabawki Djeco stanowią harmonijne połączenie wszystkich cech zabawki idealnej.

W pełni bezpieczne pięknie wykonane i kolorowe skutecznie przyciągają uwagę najmłodszych. Stworzone z myślą o rozwoju wyobraźni, kreatywności i umiejętności sensorycznych zapewniają dzieciom nie tylko świetną zabawę, ale również niepowtarzalną okazję do nauki.

Wśród dostępnych w 123Toys zabawek marki Djeco znajdują się m.in. gry karciane, drewniane zabawki — figurki zwierząt, książeczki, układanki i klocki, kreatywne obrazki z pomponów, pamiętniki i magiczne notatniki, fantazyjne laleczki z przywieszkami, zestawy artystyczne czy magnetyczne litery, idealne do nauki pisania.

 

 

Które produkty cieszą się największym zainteresowaniem - top 3 w 123Toys

 

  • Fluorescyjne naklejki gwiazdki - niedroga i efektowna ozdoba pokoju najmłodszego malucha. Dzięki niej stworzysz wspaniałą dekorację, która rozbudzi jego wyobraźnię i apetyt na przygody.

  • Gra zręcznościowa Łowienie Rybek. Doskonały sposób na zabawę z rówieśnikami lub rodzicami — na wakacjach i podczas deszczowego popołudnia. Świetna zabawa i salwy śmiechu gwarantowane.

  • Barwna kalkomania. Tworzenie kalkomanii to wszechstronna rozrywka uwielbiana zwłaszcza przez małych artystów. Kalkomanie od Djeco wyróżniają się nie tylko piękną formą, ale również delikatnymi, przyjaznymi dla oka kolorami.

  • Drewniany pociąg z barwnymi zwierzątkami. Wspaniale rozwija wyobraźnię i pomaga dziecku ćwiczyć zręczność. Dzięki silikonowym gumkom na kółkach wagoników zabawka pracuje niemal bezszelestnie.

 

Zabawki Djeco to spełnienie marzeń o beztroskim, pełnym zabawy i radości dzieciństwie. Stworzone z myślą o dzieciach i inspirowane ich potrzebami, wspaniale spełniają swoje funkcje. Bezpieczne i pięknie wykonane, wzbudzają zaufanie i przychylność rodziców.

 

źródło: https://123toys.pl/zabawki-djeco

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%