Zamknij
REKLAMA

Fotele najlepsze do biura

14:36, 23.01.2020 | Materiał partnera

Aby zapewnić jak największy komfort pracownikom w biurze, do naszych obowiązków zalicza się wybór jakościowych i ergonomicznych mebli. Praca w trybie siedzącym niesie ze sobą ryzyko w postaci kontuzji kręgosłupa i bólu kończyn.

Słabsza kondycja organizmu przekłada się na słabsze wyniki w pracy, dlatego tak ważnym jest, by wybrać fotele biurowe, które będą dopasowywać się do pracowników – a nie na odwrót. Na co warto zwrócić uwagę?

Regulacja

Dobry fotel biurowy to taki, który można dopasować do naszych wymiarów. A to oznacza funkcję regulacji wysokości. Fotele biurowe odpowiednie do 8-godzinnego dnia za biurkiem posiadają niezawodny mechanizm regulacji wysokości, dzięki czemu, możemy wyregulować fotel tak, by nasze nogi tworzyły kąt prosty z podłogą. Zapewnia to odpowiednie krążenie krwi oraz niweluje ból w dolnych kończynach.

Równie ważna jest regulacja kąta odchylenia oparcia. Pracownik może dopasować ten kąt do swoich preferencji.

 Źródło: Multiglob, Fotel biurowy Superior

 

Wygoda

Aby zapewnić naszym pracownikom maksimum wygody, wybierzmy fotele z szerokimi podłokietnikami, których wysokość możemy regulować. Pomoże to naszym zatrudnionym zrelaksować się w momencie krótkiego odpoczynku, a nawet podczas pracy. Jako dodatkowy element, możemy potraktować zagłówek, który jest udogodnieniem, choć nie jest konieczny.

Materiały

Zdecydowanymi faworytami, jeśli chodzi o wybór tkanin i materiałów obić foteli, są skóra, tkaniny syntetyczne oraz siatka. Skóra ma taką zaletę, że dobrze przepuszcza powietrze, co zapobiega nadmiernemu poceniu się. Inne materiały zapewniają komfort dla skóry oraz są trwałe i łatwe w czyszczeniu.

Praktyczny design

Przy wyborze jakichkolwiek mebli do przestrzeni biura pamiętajmy o tym, by tworzyły one spójną całość z charakterem przestrzeni i samej firmy. Kształtuje to obraz naszej marki i sprawia, że zespołowi łatwiej jest się zmobilizować do pracy.  Postawmy na prostotę i jakość. To połączenie daje gwarancję sukcesu!

Źródło: Multiglob, fotel Elite

 

Najlepsza jakość

Meble najwyższej jakości znajdziesz na stronie internetowej sklepu Multiglob, który oferuje gamę produktów, w atrakcyjnych cenach i szerokim wyborze modeli. W Multiglob znajdziesz fotele biurowe spełniające wszelkie normy i zapewniające komfort wszystkim pracownikom. Sprawdź ofertę już teraz!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone