Zamknij
REKLAMA

Przyczepy kempingowe Hobby - twój dom na kółkach

22:28, 05.07.2022 | Materiał partnera

Przyczepy kempingowe są doskonałym pomysłem na spędzenie urlopu na własnych warunkach. Po prostu wypożyczasz pojazd i jedziesz, gdzie tylko zechcesz! Czy to brzmi dla Ciebie jak wakacje idealne? W takim razie zobacz, jak wybrać najlepszą przyczepę kempingową i dowiedz się, gdzie wynajmiesz ją na najkorzystniejszych dla Ciebie warunkach.

Gdzie wypożyczyć przyczepy kempingowe? 

W dzisiejszych czasach podróżowanie kamperem zyskało ogromną popularność. Coraz więcej osób decyduje się na taką formę spędzania urlopu. Jednak zakup własnego kampera to ogromna inwestycja, dlatego też fantastycznym rozwiązaniem jest po prostu wynajem takiego samochodu na kółkach. Dzięki temu można cieszyć się komfortem podróżowania na własną rękę, bez konieczności decydowania się na tak dużą inwestycję. 

Obecnie na rynku działa coraz więcej firm wynajmujących przyczepy campingowe. Jednak wybór wypożyczalni nie powinien być przypadkowy. Postaw na taką, która zagwarantuje Ci najwyższy poziom usług oraz największy wybór wśród bezpiecznych i zadbanych kamperów. Jedną z takich firm jest EtnaCamp. Poleca ją wielu miłośników takich podróży. I nie ma w tym nic dziwnego. Firma oferuje bowiem duży wybór pojazdów z możliwością dokonania rezerwacji online. Niezwykle wygodne rozwiązanie, dzięki któremu dopasujesz usługę do własnych potrzeb. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze przyczep kempingowych? 

Na stronie EtnaCamp znajdziesz ogromny wybór przyczep kempingowych. Koniecznie wejdź na https://etnacamp.pl/przyczepy-kempingowe/ i sam sprawdź, która z nich będzie najbardziej odpowiadać Twoim preferencjom! To jednak nie wszystko. Firma oferuje bowiem nie tylko wynajem przyczep, ale i całych samochodów kempingowych, co daje Ci jeszcze więcej możliwości.  

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze przyczepy lub pojazdu kempingowego? Jest kilka kluczowych kwestii - oto one: 
• rozmiar przyczepy 
• ilość miejsc do spania
• pojemność pojemnika na czystą wodę
• ogrzewanie
• wyposażenie dodatkowe (np. telewizor).

Przyczepa kempingowa — ile kosztuje wynajem? 

Zastanawiasz się, ile właściwie kosztuje wynajęcie przyczepy kempingowej? Sporo zależy tu od sezonu. Jednak nie tylko. Takie pojazdy dostępne są w wielu wariantach, które różnią się między sobą wielkością, wyposażeniem, czy też standardem. I to właśnie te kwestie mają decydujący wpływ na cenę wynajmu kampera.

Dla przykładu na https://etnacamp.pl/przyczepy-kempingowe/hobby-excellent-540-wlu/ masz przyczepę o podstawowym standardzie. Jest idealna na rodzinny wyjazd i w wyposażeniu ma wszystko, co niezbędne. Wynajęcie jej w sezonie średnim to koszt 220 zł na dobę. Natomiast na https://etnacamp.pl/przyczepy-kempingowe/hobby-prestige-650-umfe/ znajdziesz już przyczepę o podwyższonym standardzie. I tutaj cena będzie oczywiście proporcjonalnie wyższa. W tym akurat przypadku wynosi 280 zł za dobę w sezonie średnim. 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%