Zamknij
REKLAMA

Suplementy diety Solgar i DuoLife - czy warto stosować?

12:27, 26.11.2021 | Materiał partnera

Suplementy diety od lat reklamowane są w mediach i sprzedawane w aptekach. To najzwyczajniej zróżnicowane składniki odżywcze w formie tabletek, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Choć nie zastąpią zbilansowanej diety, mogą przydać się w niektórych sytuacjach. Niewłaściwe stosowanie suplementów diety może jednak przynieść niechciane skutki w organizmie. Składniki w suplementach diety (kwasy tłuszczowe, aminokwasy, witaminy) powinny być naturalne. Jakie suplementy diety warto zatem przyjmować i w jakich ilościach?

Jak wybrać suplementy diety?

Suplement diety powinien być dopasowany do potrzeb naszego organizmu oraz być częścią naszej zbilansowanej diety. Przed rozpoczęciem regularnego spożywania danego suplementu warto skonsultować jego zastosowanie ze specjalistą. Taki wywiad upewni nas, że nasz stan zdrowia, stosowane przez nas leki, styl życia, regularność aktywności fizycznej pozwala nam na przyjmowanie suplementów. Na prawidłowe funkcjonowanie organizmu wpłyną tylko dzięki odpowiedniemu stosowaniu. Należy pamiętać, że przedawkowane witaminy i składniki mineralne mogą wywołać skutki uboczne. Pod kontrolą specjalisty możesz zapewnić sobie odpowiednią suplementację i dobrać suplementy diety, jakich potrzebuje twój organizm.

Czy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu?

Jeśli zatem warto stosować suplementy diety, które są uzupełnieniem składników mineralnych w naszym organizmie, upewnij się, że stosujesz zdrowe i sprawdzone produkty. Ich zadaniem jest dostarczyć odpowiednią dawkę substancji odżywczych - kwasów tłuszczowych, witamin, błonnika, czy aminokwasów - tak, by stanowiły skoncentrowane uzupełnienie diety. Suplementami diety polecanymi i sprawdzonymi na rynku są między innymi suplementy firm Solgar i DuoLife. To preparaty zawierające naturalne substancje, które zapewniają oczyszczanie organizmu i uzupełniają niedobór witamin w odpowiedni sposób, a ich stosowanie jest bezpieczne. 

Wybierz zdrowe suplementy diety

Aby zapewnić swojemu organizmowi odpowiednią ilość witamin i minerałów z dobrym składem, należy stosować naturalne suplementy. Zdrowa dieta jest ważna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ważna jest również przy tym aktywność fizyczna, która w połączeniu ze zdrową żywnością pozwala na lepsze funkcjonowanie. Dlatego dla utrzymania odpowiedniego stanu zdrowia najlepiej stosować naturalne suplementy od sprawdzonych producentów. Przed użyciem sprawdź skład produktu, by mieć pewność, że dany produkt żywnościowy pochodzi z naturalnych składników i nie zawiera sztucznych zamienników. 

 

Sklep Ekologiczny Zdrowo Odlotowo

Tutaj znajdziesz suplementy diety, witaminy, ekologiczną żywność, środki czystości oraz naturalne kosmetyki.

W ofercie suplementy diety tak znanych i cenionych marek jak:

1. Solgar,
2. DuoLife,
3. Akuna,
4. Aliness,
5. Aura,
6. Biocaria,
7. Carnomed,
8. Colway,
9. Dr Jacobs,
10. Dr Mercola,
11. Energy,
12. Dr Enzmann,
13. Forever,
14. Formeds,
15. Genactive,
16. Geonaturals,
17. Goldfarmex,
18. Hauster,
19. Holistic,
20. Hepatica,
21. Borelisspro

i wielu innych.

Nasz cel to Wasze zdrowie.

Adres firmy:
ul. Dąbrowskiego 48L
93-208 Łódź

Telefon (od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00-17:00):
+48506351304

Zapraszamy na zakupy już teraz:
https://zdrowoodlotowo.pl/

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%