Zamknij
REKLAMA

Policjanci na warsztatach z techniki torowania przejść [FOTO]

11:31, 08.11.2019 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Grupy Realizacyjnej z komendy powiatowej w Mielcu już po raz drugi zorganizowali i przeprowadzili warsztaty z zakresu techniki torowania przejść rożnymi metodami. W szkoleniu udział wzięło ponad 50 funkcjonariuszy i żołnierzy.

Na terenie strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Mielcu przy ul. Partyzantów instruktorzy policyjnej Grupy Realizacyjnej Komendy Powiatowej Policji w Mielcu przeprowadzili warsztaty z zakresu „Techniki torowania przejść metodami: strzelecką, mechaniczną, hydrauliczną, z użyciem pilarek spalinowych, pilarek tarczowych”.

W warsztatach udział wzięli policjanci z Grupy Realizacyjnej z Tarnowa, instruktorzy z 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich z Przemyśla, żołnierze z 1 Batalionu Strzelców Podhalańskich z Rzeszowa, oraz policjanci z Plutonu Wsparcia Taktycznego Oddziałów Prewencji Policji w Rzeszowie .

Ponad 50 funkcjonariuszy i żołnierzy mogło poznać techniki, a następnie przećwiczyć możliwie realistycznie forsowanie drzwi metodami strzeleckimi za pomocą strzelb gładkolufowych, metodami mechanicznymi za pomocą taranów, młotów, łomów, nożyc, pił łańcuchowych, pilarek tarczowych jak również za pomocą zestawów hydraulicznych w tym ciężkiej hydrauliki.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

dezerterdezerter

0 0

Tomek jesteś wielki. 08:05, 09.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PolPol

0 0

Fajnie 19:18, 11.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA