Zamknij
REKLAMA

SDK organizuje konkurs na najpiękniejszą Palmę Wielkanocną

11:10, 05.03.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Spółdzielczy Dom Kultury w Mielcu zaprasza do wzięcia udziału w pierwszej edycji konkursu "Najpiękniejsza - bo tradycyjna Palma Wielkanocna".

Konkurs ten kierowany jest do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz do wszystkich, dla których ważny jest powrót do tradycji, do rękodzieła oraz ważne są obrzędy związane z mistyką Wielkiego Tygodnia. 

Na prace wykonane tylko metodą tradycyjną, przy wykorzystaniu naturalnych elementów, czekamy do piątku - 5 kwietnia w naszym domu kultury mieszczącym się w Mielcu przy ulicy Kusocińskiego 13a – przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK. - Komisja konkursowa wybierze laureatów w pięciu kategoriach wiekowych: przedszkolaki, uczniowie klas 1- 3, uczniowie klas 4 - 8, uczniowie szkół średnich, dorośli oraz w trzech kategoriach wielkościowych: palmy do 50 cm, palmy 51 - 100 cm, palmy powyżej 101 cm. 

Zgłoszone do konkursu prace będzie można odebrać od 10 kwietnia. Wszyscy laureaci zostaną telefonicznie zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród, które  odbędzie się 14 kwietnia w Niedzielę Palmową - po mszy świętej, o godzinie 12.30. Na mszy W Bazylice o godz. 12:30 nastąpi poświecenie palm a następnie przemarsz na Rynek i tam około  godziny 13:30 zostaną nagrodzeniu zwycięzcy. 

Wszelkie dodatkowe informacje o konkursie uzyskać można w Spółdzielczym Domu Kultury MSM, tel. 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godz. 13:00 - 18:00. 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone