Zamknij
REKLAMA

Nowe, lepsze drogi w gminie Mielec

10:26, 10.10.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj
Odnowiona droga w Szydłowcu. Fot. Gmina Mielec

Zakończono remont, przebudowę zaplanowanych na 2019 rok dróg gminnych.

W miejscowościach Szydłowiec, Wola Mielecka, Złotniki, Rzędzianowice, Chorzelów pojawiły się nowe nawierzchnie bitumiczne na 7 odcinkach dróg. Przy drogach wykonano odwodnienia, chodnikowe opaski bezpieczeństwa oraz w miejscowości Chorzelów przygotowano 24 nowe miejsca parkingowe.

Przy udziale środków z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych dokonano także przebudowy drogi dojazdowej do pól.

Łącznie zmodernizowano ponad 2,5 km dróg za blisko 1 mln zł.  

Ponadto dzięki przyznanej gminie Mielec dotacji w wysokości 536 tys. zł z przeznaczeniem na remont infrastruktury zniszczonej w wyniku zdarzeń noszących znamiona klęski, które miały miejsce w maju jeszcze w tym roku zaplanowano realizację kolejnych zadań drogowych w m. Książnice, Trześń, Podleszany.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

blablablabla

2 0

co to k....a jest to jest droga???? czy jeden pas?? piatek przestan sie wyglupiac a pozniej sie dziwia ze ludzie gina na Mieleckich i powiatowych drogach 01:29, 11.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone