Zamknij
REKLAMA

Festyn FIT Rodzinka w niedzielę w Podleszanach

10:58, 19.06.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Zespół Szkół w Podleszanach oraz Polskie Stowarzyszenie Diabetyków koło w Podleszanach zapraszają w najbliższą niedzielę (23.06) na rodzinny festyn wakacyjny.

Wszyscy którzy pojawią się na terenach sportowych przy Zespole Szkół w Podleszanach będą mogli zobaczyć programy artystyczne przygotowane przez dzieci i młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książnicach, Zespołu Szkół w Podleszanach, Szkoły Podstawowej w Rydzowie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzędzianowicach oraz Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej. 

Swój program zaprezentują również artyści z Fili Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej. Na scenie wystąpią m. in. Grupa Wokalna „Wolanki”, Zespół Tańca Estradowego „Rytm I” i „Rytm II”, Grupa Taneczno-Ruchowa „ISKIERKI”, Dziecięca Grupa Wokalna. Nie zabraknie również, rodzinnych gier i zabaw, malowania twarzy, balonowych zwierzątek, pokazów baniek mydlanych, zimnych upominków oraz napojów. 

Wydarzenie będzie także okazją do bezpłatnych badań poziomu cukru we krwi, badań ciśnienia tętniczego, konsultacji dietetycznych i psychologicznych oraz porad Projektu Zdrowie.  Wydarzenie patronatem honorowym objął Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec. 

Start o godzinie 15:30. 

UWAGA: w związku z ograniczoną ilością miejsca przy szkole, organizatorzy proszą o rozważne zajmowanie miejsc parkingowych. 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

345345

0 0

Pod patronatem wójt a oprysk na komary z sobom przywiezie .Może czeba było zajonci się czymś pożytecznym a nie *%#)!& bo go zjedzą 21:39, 21.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone