Zamknij
REKLAMA

Kolejne spotkanie w sprawie rewitalizacji linii kolejowej

10:58, 25.02.2020 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

W środę w Przecławiu odbyło się kolejne spotkanie z przedstawicielami Inwestora: PKP PLK S.A., wykonawcy: PNUiK w Krakowie Sp. z o.o. oraz dodatkowo z przedstawicielami spółki PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie, dotyczące bieżących spraw przedsięwzięcia „Rewitalizacja linii kolejowej nr 25 na odcinku Padew – Mielec – Dębica, etap I”.

Na spotkaniu omówiono sprawy z zakresu wykonywanych robót dla w/w inwestycji na terenie gminy Przecław, w szczególności ostatnio wykonywanych przejazdów kolejowo - drogowych w ciągach dróg gminnych.  

Burmistrz Renata Siembab prowadziła z dyrektor Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami PKP S.A. w Krakowie Violettą Szumilak,  negocjacje w sprawie przejęcia działki obok planowanego przystanku kolejowego w centrum Tuszymy pod parking „park & ride” dla mieszkańców gminy Przecław, mających korzystać w przyszłości z komunikacji kolejowej.

Po spotkaniu w budynku urzędu odbyły się oględziny w terenie, gdzie ustalano szczegóły techniczne przebudowywanego przejazdu na drodze gminnej nr 103515R w Tuszymie oraz dokonano wizytacji robót na przejeździe w ciągu drogi powiatowej nr PO 1172R Rzemień – Dobrynin.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMALodówki - zobacz na Ceneo.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone