Zamknij
REKLAMA

W Jaślanach rozegrano turniej drużyn podwórkowych

09:59, 06.08.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Na boisku „Orlik” w Jaślanach odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Drużyn Podwórkowych o puchar Wójta Gminy Tuszów Narodowy.

Choć pogoda trzymała wszystkich w niepewności strasząc ciemnymi chmurami, tuż po godzinie 15.00 przeprowadzono losowanie drużyn i rozpoczęto rozgrywki.

W turnieju mogli wziąć udział zawodnicy rocznika 2006 oraz młodsi. Do udziału zgłosiło się pięć drużyn, niestety jedna z nich z powodu nie spełniania wymogów regulaminowych nie została dopuszczona do udziału. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z: Dębiaków, Ławnicy, Malinia I oraz Malinia II. W wyniku losowania rozegrano mecze:
Ławnica – Dębiaki – 11:0
Malinie I – Malinie II – 9:0

Poszczególne mecze dostarczyły zawodnikom jak i widzom wielu emocji. Każda z drużyn walczyła fair play, a wyniki meczów półfinałowych i finałowych przedstawiały się następująco: w meczu o III miejsce pomiędzy Dębiakami a Maliniem II, zwyciężyła drużyna z Dębiaków wynikiem 4:0, a w meczu o I miejsce pomiędzy Ławnicą a Maliniem I, zwyciężyła drużyna z Ławnicy wynikiem 3:1.

Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:
I miejsce: LKS „Jutrzenka” Ławnica
II miejsce: Malinie I
III miejsce: Dębiaki
IV miejsce: Malinie II

Królem strzelców turnieju został Kacper Kasza z drużyny LKS Jutrzenka z Ławnicy (7 bramek), najlepszym bramkarzem został Karol Rosak Matuszewski z drużyny Malinia I. W turnieju wzięła również udział jedna zawodniczka – Milena Bauer dzielnie ostrzeliwując bramkę przeciwników.

Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy dyplom oraz piłkę, drużyny z miejsc I – III medale, a zwycięska drużyna puchar, który w imieniu Wójta Gminy Tuszów Narodowy wręczył Radny Gminy Krzysztof Kapel.

Organizatorami turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Grochowem we współpracy z LKS „PITMARK” w Jaślanach oraz Radą Gminną Zrzeszenia LKS w Tuszowie Narodowym.

REKLAMA
(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone