Zamknij
REKLAMA

Gmina Padew Narodowa otrzymała szkolne pakiety multimedialne

11:21, 21.11.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Szkoła Podstawowa w Padwi Narodowej znalazła się wśród ok. 200 placówek w kraju, do których Państwowy Instytut Badawczy NASK – operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej – przekazał 25 tabletów wraz z usługą dostępu do Internetu w formie „Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE”.

„Szkolne Pakiety Multimedialne OSE” stanowią formę wsparcia dla szkół, realizowaną przez Ministra Cyfryzacji, w uzgodnieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej, za pośrednictwem NASK PIB, udzieloną w ramach projektu budowy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

Szkoła w Padwi otrzymała „Szkolny Pakiet Multimedialny OSE” , składający się z 25 zestawów, których elementami są: tablet graficzny wraz z usługą mobilnego dostępu do Internetu (usługa LTE), klawiatura bezprzewodowa (Bluetooth) z etui oraz rysik .Wartość dostarczanego Szkolnego Pakietu Multimedialnego OSE wynosi 24 261,75 zł brutto.

- Mamy nadzieję, że dostarczony sprzęt przyczyni się do usprawnienia procesu edukacji cyfrowej, dostępu do treści edukacyjnych w sieci, a w razie takiej konieczności do realizacji zdalnego nauczania – mówi wójt gminy Padew Narodowa Robert Pluta.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

GczGcz

0 0

W szkole uczy się pewnie z 500 dzieci , a minister przekazał 25 tabletów, rozmach niesamowity.
20:28, 24.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA