Zamknij
REKLAMA

Zakończenie roku szkolnego w Padwi Narodowej

12:16, 26.06.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

W tym roku uroczystość zakończenia roku szkolnego miała szczególnie uroczysty charakter i historyczny wymiar - szkołę ukończył ostatni rocznik gimnazjum oraz pierwszy rocznik ósmoklasistów. 57 uczniów klas ósmych oraz 64 uczniów gimnazjum w tym dniu otrzymało świadectwa oraz zaświadczenia o wynikach egzaminów wydane przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

 Uroczystości zakończenia roku szkolnego odbywały się oddzielnie dla uczniów Zielonej Szkoły, klas III-VIII oraz dla gimnazjum, gdzie tradycyjnie odtańczony został polonez, wręczono wyróżnienia za wyniki w nauce, a na koniec uczniowie bawili się na dyskotece. Uroczystości dla uczniów gimnazjum zaszczyciła swoją obecnością pani poseł Krystyna Wróblewska, a także dyrektor Oddziału Kuratorium Oświaty w Tarnobrzegu, pan Dariusz Bździkot, reprezentujący Kuratora Oświaty w Rzeszowie panią Małgorzatę Rauch.

 Absolwentów gimnazjum, szkoły podstawowej oraz wszystkich uczniów pożegnała dyrektor szkoły pani Anna Uzar oraz władze gminy na czele z panem wójtem Robertem Plutą, przewodniczącym Rady Gminy Januszem Bikiem wraz z Radnymi , Skarbnikiem Gminy panią Joanną Skopińska - Mycek, Dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej panią Teresą Borowiec. Dyrektor szkoły pani Anna Uzar krótko podsumowała miniony rok szkolny oraz pogratulowała uczniom wysokich wyników w nauce. Pan wójt Robert Pluta wraz z przewodniczącym Rady Gminy panem Januszem Bikiem wręczyli stypendia dla uczniów, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen z przedmiotów wiodących: j. polskiego, j.angielskiego, matematyki, przyrody(biologii) historii. Nie zabrakło słów podziękowań dla uczniów i nauczycieli oraz życzeń wspaniałego wakacyjnego wypoczynku. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie, podczas uroczystości otrzymali nagrody książkowe.
 
Po całej ceremonii zakończenia roku szkolnego 2018/2019 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkanie z wychowawcami.
Uczniowie z najlepszymi wynikami w szkole (średnia ocen 4,75 i wyżej).

Klasa Ia: Hubert Bogdan, Maciej Głaz, Hyjek Stanisław, Żaneta Kielek, Oliwia Krupska, Milena Kurgan, Weronika Małodzińska, Napieracz Paulina, Julia Pałeczka, Justyna Skrzypek Przemysław Stępień
Klasa Ib: Maja Burdzel, Lena Czyż, Maja Domagała, Konrad Krempa, Karolina Pluta, Szymon Stelmach, Jakub Szura
Klasa Ic : Maciej Majka, Kornelia Stępień, Patryk Słowik, Patryk Wachowiak, Przemysław Pławiak, Nikola Śledziona, Milena Kmuk, Patrycja Domagała, Karolina Stawowa, Szymon Stelmach, Jakub Gałka, Krzysztof Drop, Szymon Domagała
Klasa IIa: Alicja Potoczna, Emilia Bik, Maja Szpyt, Blanka Górska, Oliwia Pieróg, Weronika Barszcz, Lena Naprawa, Jakub Krempa, Eryk Galas, Oskar Słoka
Klasa IIb: Amelia Gońska, Magdalena Hyjek, Antoni Lompart, Oliwia Łącz, Klaudia Magda, Lena Małodzińska, Hubert Naprawa, Patryk piechota, Alicja Pluta, Jagoda Rataj, Amelia Stachula, Dawid Śledziona, Elżbieta Uzar
Klasa IIc: Julia Dźwięga, Zuzanna Florys, Julia Kasprzak, Szymon Kupiec, Adrian Małodziński, Wiktoria Niewiadomska, Liliana Smykla
Klasa IIIa: Julia Kielek, Natalia Stachula, Iga Rzeszut, Karolina Kupka, Jadwiga Smykla, Milena Babiec, Szymon Garboś, Gabriela Sroczyńska, Filip Kędzior, Amelia Chodór, Maciej Mikiera, Adrian Pyziński, Kornelia Zygiel, Mateusz Witek
Klasa IIIb: Aleksander Stępień, Aleksandra Rzeźnik, Antoni Pławiak, Dagmara Konieczna, Dagmara Krakowiak, Dominika Sroczyńska, Gabriela Głodzik, Igor Domagała, Jakub Rup, Jan Szura, Kacper Madej, Laura Lombara, Patryk Drzystek, Paulina Loc
Klasa IVa: Wiktoria Bajor, Weronika Brożyna, Maciej Kmuk, Karolina Kopała, Konrad Pluta, Mikołaj Roguz, Rusek Natalia, Wiktoria Serwan, Alan Surowiec, Jagoda Zgórska
Klasa IVb: Nikolas Dulik, Jakub Dźwięga, Matylda Kilian, Kamila Piechota, Mateusz Stachula, Zuzanna Tworek
Klasa IVc: Kacper Białek, Julia Bogdan, Emilia Brzostowicz, Amelia Chmielowiec, Julia Kędzior, Natalia Krępa, Antonina Lis, Ernest Mazur, Maja Pańczyk, Milena Raś
Klasa Va: Sebastian Dulik, Maja Krępa, Emilia Lis, Karol Lompart, Wiktoria Mazur, Katarzyna Paterak, Rafał Trznadel, Justyna Tyniec
Klasa Vb: Jakub Hyjek, Oliwia Młyniec, Patryk Pieróg, Emilia Pluta, Natalia Rzeszutek, Zuzanna Sulik, Wiktoria Woźniak
Klasa Vc: Michał Burdzel, Paweł Burghardt, Jakub Juszak, Karolina Krupska, Martyna Sroczyńska, Natalia Sroczyńska, Anna Stępień, Stanisław Uzar
Klasa VIa: Wiktoria Golba, Amelia Janeczek, Eliza Naprawa, Agata Pluta, Martyna Pluta, Natalia Popiołek, Mateusz Rusek, Maciej Stolarski, Joanna Uzar
Klasa VIb: Julia Bik, Dominika Domagała, Emilia Głaz, Nikola Jacek, Kamila Kasprzak, Szymon Kaszluga, Wiktoria Kmuk, Klaudia Kusek, Klaudia Lombara, Kinga Łogin, Aniela Murglin, Maja Zgórska
Klasa VIIa: Julia Kilian, Kacper Kurgan, Klara Skórska, Vanessa Surowiec
Klasa VIIb: Wojciech Juszak, Natalia Kmuk, Oliwia Pluta, Gabriela Popiołek, Barbara Śnieżyńska
Klasa VIIc: Małgorzata Ciołek, Oliwia Obara, Wiktoria Obara
Klasa VIIIa: Daria Bajor, Katarzyna Kopała, Kacper Krupski, Weronika Tyniec
Klasa VIIIb: Rafał Brzoza, Jan Burghardt, Karolina Czaja, Roksana Łącz, Rafał Pluta, Dominik Pyziński, Mateusz Stępień, Gabriel Śledziona, Emilia Witek
Klasa VIIIc : Martyna Burghardt, Alicja Gonet, Maria Marek, Maksymilian Surowiec, Kornelia Trznadel
Klasa IIIA gimnazjum: Roksana Brożyna, Julita Gołąb, Kinga Jesionek, Aleksandra Klich, Katarzyna Klich, Wiktoria Smykla, Dominika Stępień
Klasa IIIA gimnazjum: Przemysław Jamrozy, Wiktoria Krużel, Marcin Łogin, Nikola Marek, Paulina Pieróg, Maja Raś, Julia Śnieżyńska, Karolina Zaskalska
Klasa IIIA gimnazjum: Dawid Bekier, Grzegorz Czerkies, Łukasz Janeczek, Oliwia Klag, Roksana Maciuba, Oliwia Sekuła, Laura Surowiec

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone