Zamknij
REKLAMA

HALA SPORTOWA jest już w rękach Miasta

15.30, 12.12.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 13.23, 15.12.2022

Po przeszło trzech latach budowy, pokonując po drodze niezliczone przeszkody oraz stawiając czoła coraz to nowym wyzwaniom, Generalny Wykonawca ukończył inwestycję i przekazał Miastu klucze do Obiektu.

Przedstawiciele Konsorcjum, w skład którego wchodzą: Mosty Łódź S.A. (Lider), Balzola Polska sp. z o.o. (Partner) oraz Construcciones y Promociones Balzola SA (Partner), a które odpowiadało za zaprojektowanie oraz wybudowanie nowej Hali Sportowej przy ulicy Solskiego – z nieukrywaną radością oraz w pierwszej kolejności za pośrednictwem portalu hej.mielec.pl przekazują Mieszkańcom Mielca informację, że po przeprowadzeniu wszelkich prób i sprawdzeń, zakończyli budowę. W dniu 12 grudnia 2022 roku miało miejsce przekazanie Władzom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu kluczy do Hali.

Jak informuje Dyrektor Kontraktu z ramienia Konsorcjum:

- Już w dniu 4 października 2022 roku właściwy Organ Nadzoru Budowlanego wydał decyzję o pozwoleniu na użytkowanie Hali, potwierdzając jej prawidłowe wykonanie, otwierając tym samym drogę do korzystania z niej w pełnym zakresie.

Obiekt, na który składa się hala sportowo-widowiskowa, kompleks basenów oraz hala treningowa, wyposażony w szereg atrakcji oraz zaplecze, zapewniające jego kompleksową obsługę oraz organizację najróżniejszych imprez sportowych i kulturalnych, jest więc w pełni gotowy do przyjęcia pierwszych Gości.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%