Zamknij
REKLAMA
21:57, 22.02.2021

Skandal w gminie Przecław. Burmistrz Renata Siembab ujawniła zaskakującą sprzedaż budynku dawnej szkoły wraz z częścią lokalnej drogi w Wylowie. Do transakcji doszło podczas poprzedniej kadencji samorządowej.
Dzisiaj w Przecławiu odbyła się konferencja prasowa w tej sprawie. Kilka lat temu gminna spółka Dwa Brzegi dokonała transakcji sprzedaży obiektu zamkniętej szkoły w Wylowie. Okazuje się, że wraz ze szkołą został sprzedany fragment gminnej drogi, którą do domów dojeżdża wielu mieszkańców wsi. 

Dzisiaj obiekt dawnej szkoły, wraz z drogą, znajdują się w rękach prywatnych i teoretycznie właściciel tego terenu może zablokować przejazd mieszkańcom. Co ciekawe, nieruchomość ta znów jest wystawiona na sprzedaż. - Prywatny właściciel tylko dzięki swojej życzliwości tej drogi nie zamknął - precyzuje zastępca burmistrza Przecławia Grzegorz Skrzypek. 

22 lutego 2021

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (1)

jwjw

0 0

Jak widać na zdjęciach działka ze szkołą jest ogrodzona, dlaczego gmina nie wydzieliła drogi z działki tylko teraz robi problem? 17:11, 02.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA