W niedzielę (21 czerwca), w Padwi Narodowej odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, podczas których do rywalizacji stanęły jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z terenu gminy. Uczestnicy zmierzyli się w sztafecie pożarniczej oraz ćwiczeniu bojowym.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz