W niedzielę, 21 czerwca, w Czerminie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których udział wzięło siedem drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy. Strażacy rywalizowali w dwóch konkurencjach – ćwiczeniu bojowym oraz sztafecie pożarniczej, a o końcowym wyniku decydowała suma uzyskanych czasów.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz