W niedzielne popołudnie na lądowisku w Tuszowie Narodowym mieszkańcy gminy oraz goście z okolicznych miejscowości wspólnie świętowali powitanie lata podczas rodzinnego pikniku plenerowego. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Wójta Gminy Tuszów Narodowy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Grochowem.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz