Zamknij
REKLAMA

Katarzyna Hudy promowała nowy tomik poezji

10:33, 04.10.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Ponad dwadzieścia osób wzięło udział w promocji trzeciego tomiku poezji Katarzyny Hudy „Chleb posmarowany życiem” - zredagowanego przez prezesa MTL Zbigniewa Michalskiego, do którego okładkę, w oparciu o obraz Doroty Łaz, zaprojektowała Renata Cygan.

Imprezę otworzył i prowadził Zbigniew Michalski. Zgromadziła ona członków rodziny autorki, twórców MTL i miłośników poezji. Rozpoczęła się ona muzycznym akcentem w wykonaniu Zbigniewa Radłowskiego. Zaśpiewał on, w trzech bardzo ciekawych odsłonach, cztery piosenki z własnego repertuaru.

Obszerny wybór wierszy, z książki wydanej nakładem MTL, przedstawiły jego członkinie Barbara Augustyn i Renata Bik. Po ich występie swoje pięć minut miała także autorka, która opowiedziała o poetyckich inspiracjach, o tomiku „Zagubione skrzydło” z 2020 r., podziękowała uczestnikom spotkania i zaprosiła do spotkania z naturą w jej miejscowości. Zaraz, po jej wystąpieniu, rozpoczęła się dyskusja o treściach zawartych w tomiku.

Młoda autorka otrzymała list gratulacyjny i kwiaty od prezesa MTL. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć rozpoczęła ona podpisywanie egzemplarzy swej kolejnej książki.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%