Zamknij
REKLAMA

Wystartował konkurs "Wydajemy własną książkę"

11:54, 02.03.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Dom Kultury w Grochowem serdecznie zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu mieleckiego do składana prac w XXI - edycji Konkursu literacko-plastycznego pt. „Wydajemy własną książkę”.

Konkurs ma formułę otwartą, uczestniczący w nim mogą prezentować dowolne gatunki literackie, nie tylko poezję, ale i prozę, pamiętniki, zapiski, opowiadania, powieści, utwory sceniczne czy słuchowiska itd.

- Zapraszamy do „wyciągnięcia z szuflad” własnej twórczości i złożenia w konkursie ph. „Wydajemy własną książkę” - przekazuje ośrodek kultury w Grochowem.  - Z niecierpliwością i ogromnym zaciekawieniem czekamy na Wasze prace do końca marca 2021 roku.

Szczegółowy regulamin i zasady konkursu na stronie www.gok.tuszownarodowy.pl oraz FB Gminnego Ośrodka Kultury w Grochowem.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

LibrariatorLibrariator

0 0

Uczestnicy tego "konkursu" najlepiej niech napiszą o COVID'zie (wszelkie przemyślenia na jego temat oraz manipulacje telewizji i rządu). Byłby to ciekawy twór ;). Na pewno wydany po pandemii... 16:59, 02.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%