Zamknij
REKLAMA

"Wiosenny zawrót głowy" - ruszył konkurs plastyczny

11:42, 01.03.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Wójt Gminy Mielec Józef Piątek oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym on-line pt. „Wiosenny Zawrót Głowy”.

- Wiosna to niewątpliwie jedna z piękniejszych pór roku. Po zimowym śnie, świat budzi się do życia, które staje się bardziej barwne i weselsze. Taki stan rzeczy wielokrotnie był natchnieniem dla artystów, dlatego pomimo panującej epidemii postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym każdy mieszkaniec naszej Gminy będzie mógł zaprezentować swoją plastyczna wizję „Wiosennego Zawrotu Głowy” – przekazuje Józef Piątek wójt gminy Mielec.

Główne cele konkursu to doskonalenie warsztatu plastyczno-technicznego, rozwijanie uzdolnień plastycznych oraz umiejętności plastycznej interpretacji świata oraz zjawisk zachodzących w przyrodzie, rozwijanie wyobraźni, kreatywności, abstrakcyjnego myślenia, a także wychowanie poprzez uwrażliwianie na odbiór estetyczny otaczającej przyrody. W artystycznych zmaganiach może wziąć udział każdy mieszkaniec gminy Mielec, który ukończył 5 lat.

Ze względu na stan epidemii, konkurs odbędzie się w o formule on-line. Na zdjęcia i skany prac plastycznych chorzelowski Ośrodek czeka do 24 marca br. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Warunkiem niezbędnym do udziału w Konkursie jest zapoznanie się z REGULAMINEM

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%