Zamknij
REKLAMA

Rozpoczęły się zajęcia plastyczne dla dzieci w Spółdzielczym Domu Kultury

11:28, 15.10.2018 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

W Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu od połowy września trwają zajęcia plastyczne dla dzieci. W ośmiu grupach wiekowych w zajęciach uczestniczy ponad 150 dzieci w wieku 5 - 12 lat. 

Zajęcia to nie tylko praca z kartką i kredkami, to wiele kreatywnych zajęć, które wyrabiają w dzieciach cierpliwość, wyobraźnię przestrzenną,  logiczne myślenie, zdolność analizowania. Zajęcia plastyczne wyrabiają umiejętność koncentracji uwagi jak również bardzo stymulują wyobraźnię maluchów. Uczą również współpracy w grupie.

W SDK i filii na ul. Botanicznej zajęcia plastyczne cieszą się wielkim zainteresowaniem. Poprzez mnogość tematów, ale i poprzez różnorodne wykorzystanie materiałów zajęcia są bardzo atrakcyjne. - Pracujemy z dziećmi wykorzystując artykuły papiernicze i standardowo kojarzone z plastyką ale również materiały florystyczne czy inne zwykle wykorzystywane w dekoracji wnętrz. Dzieci malują, lepią, dekorują, wykonują biżuterię i przedmioty dekoracyjne. Na zajęciach pokazujemy uczestnikom również że prace plastyczne czy przedmioty dekoracyjne można wykonać nawet z surowców wtórnych i dzięki temu nadać im drugie życie – przekazuje Ewelina Sieroń, kierownik SDK.

Zajęcia plastyczne odbywają się w zależności od wieku uczestników we wtorki i w środy, a w filii na osiedlu Szafera w poniedziałki i piątki. Więcej informacji o zajęciach uzyskać można pod nr. tel. 17 5855342, od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 - 20.00.  

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone