Zamknij
REKLAMA

Rusza bożonarodzeniowy konkurs plastyczny

13.55, 21.11.2022 mb Aktualizacja: 14.24, 21.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie zapraszają uczniów przedszkoli i szkół podstawowych gminy Mielec do udziału w konkursie plastycznym pt. „Gore Gwiazda Jezusowi”.

Zbliża się najpiękniejszy okres w roku - Święta Bożego Narodzenia. Czas, w którym ozdabiamy nasze domy, przygotowujemy tradycyjne potrawy, pieczemy pierniki, obdarowujemy bliskich miłością i prezentami. Trudno także wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez gwiazdy, która wskazała drogę Mędrcom do Betlejem, dlatego też tegoroczne zadanie polegać będzie na wykonaniu przestrzennej gwiazdy betlejemskiej w dowolnej technice plastycznej.

Stelaż gwiazdy można wykonać z drewna, plastiku, tektury lub innych dostępnych materiałów z recyklingu,  a następnie pięknie ozdobić nie przekraczając wymiarów 30 x 30 x 30 cm. Prace Konkursowe należy dostarczyć do Ośrodka Kultury w Chorzelowie w nieprzekraczalnym terminie do 12 grudnia 2022 r.

Dokładne informacje i szczegóły konkursu dostępne w regulaminie.

(mb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

NAUKA ???NAUKA ???

1 0

COŚ DLA MŁODYCH W SZKOLE ŚREDNIEJ

http://www.wm.umg.edu.pl/specjalnosc/4484

WIATRAKI NA MORZU TEŻ KTOŚ BĘDZIE MUSIAŁ OBSŁUGIWAĆ ?


Absolwenci studiów w zakresie Zarządzania Eksploatacją Elektrowni Wiatrowych obok kompetencji zawodowych, typowo inżynierskich, posiadają również kompetencje kierownicze, menedżerskie. Są przygotowani do zarządzania projektami inżynierskimi związanymi z budową i eksploatacją morskich i lądowych elektrowni wiatrowych. W szczególności posiadają umiejętności prowadzenia negocjacji, skutecznego komunikowania się ze współpracownikami, przełożonymi, a przede wszystkim z klientami, przygotowania dokumentacji biznesowej i technologicznej, oceny możliwych wariantów rozwiązań i wyboru rozwiązania optymalnego.
Studia trwają 3,5 roku (7 semestrów). Absolwent otrzymuje dyplom inżyniera, uprawniający do podjęcia pracy m.in. firmach konsultingowych, przedsiębiorstwach związanych z budową morskich elektrowni wiatrowych, podmiotach związanych z eksploatacją elektrowni wiatrowych.
Program studiów obejmuje przedmioty ogólne, język angielski, podstawowe, kierunkowe i specjalistyczne w zakresie zgodnym z obowiązującymi standardami kształcenia.
Program studiów obejmuje praktyki przemysłowe w zakładach pracy związanych z budową i eksploatacją elektrowni wiatrowych. Dla najlepszych studentów istnieje możliwość odbycia praktyki m.in. w firmie PGE Energia Odnawialna S.A.
Podstawą przyjęcia na studia jest konkurs świadectw. ????? 10:27, 24.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%