Zamknij
REKLAMA

Zatańczyli, zachwycili. Tancerze z SCK z sukcesami

09.55, 03.06.2022 mb
Skomentuj
REKLAMA

Trwa dobra passa mieleckich tancerek i tancerzy podczas konkursów i przeglądów tanecznych.

14 i 15 maja dwa zespoły działające w Domu Kultury SCK zdobyły laury w IV Międzynarodowym Konkursie Tańca „Taneczne Talenty” w Skołyszynie. Fenomenalnie zaprezentował się Teatr Tańca „AleToNic”, który zdobył złoto w sześciu kategoriach, a w czterech zasłużył na Grand Prix konkursu. Zespół prowadzi Izabela Serwan.

Świetnie spisały się także zespoły tańca nowoczesnego prowadzone przez instruktor Gabrielę Jarosz. Grupa Tańca Nowoczesnego „Dance Agents – adepci” zajęła drugie miejsce, Grupa Tańca Nowoczesnego „Dance Agents" - trzecie miejsce, Grupa Tańca Nowoczesnego „Feel The Beat" - drugie miejsce, duet Nikola Stachura i Natalia Robak - drugie miejsce, Nikola Stachura w pokazie solowym - drugie miejsce, Natalia Robak w pokazie solowym - trzecie miejsce.

W XIV Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym „Roztańczona wiosna" 22 maja w Głogowie Małopolskim Mielecki Dom Kultury reprezentowali „Mali Rzeszowiacy”. Spisali się znakomicie zajmując drugiemiejsce. Zespół Pieśni i Tańca „Mali Rzeszowiacy” prowadzi Mariusz Bożek.

Kolejny sukces mogą zapisać na swoje konto tancerki z Grupy Tańca BEZNAZWY. Podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca „Taki Taniec” 28 maja w Oświęcimiu Grupa Tańca „BEZNAZWY II” zdobyła srebrny medal, a GT „BEZNAZWY” – wyróżnienie. Zespół prowadzi Joanna Lonczak.

(mb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

WidzWidz

4 3

AleToNicki jesteście SUPER❤ oczywiście wraz z instruktorką. Wasz układ "Sekretarki" jest THE BEST! Widać Waszą ciężką pracę, długie godziny ćwiczeń i włożony w to wysiłek. Może nasi włodarze to docenią? Ciekawe🤔. 12:27, 04.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

unikunik

2 0

To teraz wiemy dlaczego nic się nie dzieje w Czerminie, jeśli bożek jest zajęty prowadzeniem zespołu w SCK. 15:42, 06.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%