Zamknij
REKLAMA

Wraca Cinema 3D w Galerii Navigator

13.29, 18.06.2020 P.C Aktualizacja: 15.18, 18.06.2020
Skomentuj
REKLAMA

19 czerwca działalność wznowią wybrane kina sieci Cinema3D, w tym kino w Galerii Navigator w Mielcu, a pozostałe zostaną otwarte 3 lipca br. Z raportu Multikina nt. powrotu po pandemii wynika, że aż 78% badanych tęskni za chodzeniem do kina. Te wszystkie osoby, które wyczekują seansów na wielkim ekranie już niedługo znowu poczują niezwykłą magię przenosząc się w inne miejsce, odrywając się od codzienności i przeżywając emocje z głównymi bohaterami.

Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz widzów w kinach sieci Cinema3D wdrożono rządowe wytyczne. We foyer kin oraz w toaletach ulokowano stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów została wyposażona w przyłbice. Każde kino Cinema3D posiada specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny. W toaletach, które są na bieżąco sprzątane, znajdują się instrukcje dla klientów dotyczące prawidłowego mycia rąk. - Ponadto w salach kinowych regularnie dezynfekujemy punkty częstego styku, jak klamki, podłokietniki i poręcze - informuje Cinema 3D.

Zgodnie z rządowymi wytycznymi widzowie na terenie kina powinni mieć zakryte usta i nos. Klienci kupujący bilety w kasach mogą płacić za nie bezgotówkowo. W salach kinowych widzowie są proszeni o zajmowanie miejsca wskazanego na bilecie, zachowując bezpieczny odstęp. Obowiązek zachowania wolnego miejsca między osobami nie dotyczy opiekuna z dzieckiem poniżej 13 roku życia, opiekuna osoby niepełnosprawnej oraz osób z jednego gospodarstwa domowego.

Po zakończonym seansie, klienci opuszczając salę kinową powinni postępować zgodnie z informacjami, które przekażą pracownicy kina lub stosować się do oznaczeń.

Od 19 czerwca w sieci Cinema3D będzie można zobaczyć premierowo, na wielkim ekranie: pierwszy polski slasher „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, thriller „Niewidzialny człowiek” oraz młodzieżową produkcję „Wierzę w Ciebie”. W repertuarze znajdą się również produkcje, które zagościły na wielkim ekranie na początku 2020 roku: komedia „Swingersi”, polska produkcja „365 dni”, film biograficzny „Zenek” oraz  „Najświętsze serce”. Widzowie będą mogli zobaczyć również wielkie filmowe hity, jak: „Thor: Ragnarok”, „Joker”, „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” oraz „Harry Potter i więzień Azkabanu”.

26 czerwca do kin wejdzie przejmujący i skłaniający do refleksji, oparty na faktach dramat „Tylko sprawiedliwość”. Natomiast już w lipcu na wielkim ekranie pojawią się: film biograficzny „Zdrajca”, romans „Coś się kończy coś zaczyna”, romans muzyczny „Na topie” i romans obyczajowy „#tuiteraz” oraz „Polowanie” z Emmą Roberts i Hilary Swank i najnowszy film Christophera Nolana „Tenet”.

Cinema3D nie zapomniała o najmłodszych kinomanach. Na wielki ekran powróci animacja „Naprzód” i „Gang zwierzaków” oraz kultowy „Zwierzogród”. Na początku lipca w repertuarze znajdzie się film familijny „Czworo dzieci i coś” , a od 24 lipca dla nieco starszych dzieci prawdziwą gratką będzie seans „Mulan", nowej aktorskiej wersji klasycznej animacji Disney’a z niesamowitymi wyczynami kaskaderskimi i pięknymi kostiumami. Ostatniego dnia lipca na kinowe ekrany zawita „Spongebob film: na ratunek”.

Bilety na premierowe seanse od 19 czerwca można nabyć w kasach kin sieci Cinema3D, a już dziś są dostępne na stronie www.cinema3d.pl

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%