Zamknij
REKLAMA

W ten weekend jednak nie pójdziemy do kina? "Przygotowujemy się"

12:31, 01.06.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

W ramach czwartego etapu znoszenia ograniczeń w związku z pandemią koronawirusa, ponownie otwarte mogą być kina. Te jednak potrzebują więcej czasu na to, by przyjąć widzów w bezpieczny sposób.

Zgodnie z decyzją Rządu RP kina w Polsce mogą zostać otwarte już 6 czerwca br. Czy w to oznacza, że w najbliższy weekend będzie można obejrzeć filmy na dużym ekranie? Niekoniecznie.

Działająca w Mielcu Cinema 3D wydała komunikat w tej sprawie. - Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników oraz Wasz, kina sieci Cinema3D będą otwierane stopniowo w późniejszym terminie - przekazuje.

- Obecnie przygotowujemy się na Wasze ponowne przyjęcie. Nasze prace obejmują m.in.: przygotowanie zaplecza sanitarnego, który umożliwi Wam przyjemny i bezproblemowy udział w premierach filmowych. O planowanej dacie otwarcia poszczególnych kin sieci Cinema3D, poinformujemy w kolejnych komunikatach - podkreśla Cinema 3D. - Liczymy na Waszą wyrozumiałość, a na seansach spotkamy się już niedługo!

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA