Zamknij
REKLAMA

Wirtualne zwiedzanie wystawy w Pałacyku Oborskich

10:31, 04.04.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w naszym kraju Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” jest, tak jak wszystkie inne instytucje kulturalne, nieczynne dla zwiedzających. Nie znaczy to jednak, że muzealnicy nie pracują.

Muzeum postanowiło być w kontakcie ze swoimi odbiorcami czyli sympatykami i zwiedzającymi w sposób wirtualny, gdyż oczywiście zachęcamy, aby jak najrzadziej opuszczać nasze miejsca zamieszkania.

- Zapraszamy do oglądaniu już II części wirtualnego zwiedzania wystawy: Francja elegancja. Moda w czasie belle époque. Tym razem pani Iwona – kurator wystawy przybliżała wszystkim oglądajacym bogatą kolekcję damskich akcesoriów i bibelotów: parasolek, wachlarzy, torebek, rękawiczek i wielu innych przedmiotów, które wówczas były niezbędne do funkcjonowanie prawdziwej damy. W filmie odnajdziemy też anegdotki i liczne ciekawostki, które sprawiają, że film jest jak najbardziej interesujący dla odbiorców - przekazuje Muzeum Historii Regionalnej w Mielcu.

Kolejne filmy pojawią się na kanale YouTube już w najbliższym czasie, w tym nowe części rozbudowanego oprowadzania po wystawie.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

mikimiki

4 0

Widziałem, zachęcony przez żonę (kwarantanna) całej rodzinie bardzo się podobało, polecam serdecznie wirtualne muzeum. lepiej odwiedzić je tak niż wcale i w dodatku nie ma opłaty;-) 15:49, 05.04.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

FifiFifi

1 0

Biednyś że ta kobita kazała Ci oglądać film o torebkach. Co kwarantanna robi z ludźmi.
Dla mnie wystawa extra bo mnie to ciekawi. 15:57, 05.04.2020


REKLAMA