Zamknij
REKLAMA

Wielka atrakcja dla dzieci. Ekstremalny plac zabaw w czerwcu!

11:03, 20.04.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Przed nami szósta edycja Ekstremalnego Placu Zabaw dla Dzieci w nowej formule!

Całkowicie zmieniona będzie formuła Ekstremalnego Placu Zabaw dla Dzieci, a co za tym idzie, dająca jeszcze więcej frajdy dzieciom. Tym razem przygotujemy blisko 60-metrowy pneumatyczny tor, wysoki na 6 metrów z licznymi przeszkodami do wykonania. Po raz pierwszy taka atrakcja zawita do naszego miasta.

Z okazji Dnia Dziecka Miasto Mielec zaprasza najmłodszych mieszkańców na Mieleckie Bulwary. 13 czerwca bez limitów i bez opłat każde dziecko będzie mogło pokonać ten tor wielokrotnie, a na mecie zdobędzie specjalną odznakę.

- Niedzielne popołudnie zapowiada się świetnie a to nie koniec atrakcji jakie przygotowaliśmy! – przekazują organizatorzy.

Wydarzenie zostanie dostosowane do obostrzeń jakie ewentualnie mogą być nałożone 13 czerwca br. Wymagana jest bezpłatna rejestracja na stronie www.studiowizualne.com. Rejestruje się rodzic/opiekun prawny dziecka/dzieci.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

XYZXYZ

0 1

a jak wprowadzą obostrzenia to dzieci będą pokonywać ten tor przez internet - bezobjawowo 22:47, 20.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Atrakcja na kasę dlaAtrakcja na kasę dla

1 1

Ciekawe ile miasto płaci ty pseudo ekspertom od 4rur pięć opon za taką chałę wstyd żenada ale atrakcja na zarobienie dużej kasy przez kolegów Jacusia 20:07, 21.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%