Zamknij
REKLAMA

W tym roku nie będzie jarmarku świątecznego

13:31, 24.11.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Przypominamy, że w związku z trwającą pandemią koronawirusa Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu nie odbędzie się. Decyzję o odwołaniu planowanych na ten rok imprez plenerowych Zarząd Powiatu Mieleckiego podjął jeszcze w marcu br.

Została ona podyktowana wprowadzonymi wówczas ograniczeniami w zakresie organizacji imprez masowych oraz zgromadzeń ludności. Sytuacja epidemiczna w kraju, niestety, nie uległa poprawie.

– Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców powiatu, a także obowiązujące restrykcje, podtrzymujemy decyzję o odwołaniu Powiatowego Jarmarku Świątecznego. Liczymy jednocześnie, że z całym gronem wystawców i odwiedzających jarmark uda nam się spotkać w roku kolejnym – przekazuje Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak. 

Powiatowy Jarmark Świąteczny to jedna ze sztandarowych imprez plenerowych organizowanych corocznie przez Starostwo Powiatowe w Mielcu; z roku na rok ciesząca się coraz większą popularnością. Tylko w roku ubiegłym wydarzenie zgromadziło rekordową liczbę 100 wystawców z całego kraju. 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

eee4eee4

0 0

więcej kasy zostanie w kasie na imprezy, vivat wirus 02:26, 25.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mam pytanieMam pytanie

3 0

Czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego jarmark bożonarodzeniowy nie może się odbyć skoro na hali targowej czy bazar na mosir działa normalnie??? 22:21, 30.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA