Zamknij
REKLAMA

Koncert muzyki kameralnej "Od Mozarta do Moniuszki" w środę

11:37, 07.10.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Mielcu zaprasza na koncert w dniu 9 października (środa) o godz. 18.00, który odbędzie się w Sali Królewskiej przy ulicy Kościuszki 10.

Wykonawcami będą uczniowie tej szkoły, tworzący kwartet smyczkowy, którzy w ramach projektu dofinansowanego przez Fundację Agencji Rozwoju Przemysłu S.A . uczestniczyli w Kursach Mistrzowskich, organizowanych przez Pałac w Rybnej (Tarnowskie Góry). Zajęcia te odbywały się na wakacjach w pięknej scenerii pałacu w Rybnej pod bacznym okiem znakomitego kwartetu Royal String Quartet. Uczniowie podczas tygodniowego pobytu nabywali wprawy i doświadczenia ćwicząc codziennie po kilka godzin,  którego zwieńczeniem był koncert uczestników na koniec kursu.

Kwartet w składzie 1 skrzypce - Ewelina Mazur, 2 skrzypce - Kalina Rokosz, altówka - Wiktoria Wawrów, wiolonczela - Julia Maziarz, zagra S. Moniuszko - Kwartet smyczkowy d - moll. Gościnnie wystąpi, znany już mieleckiej publiczniście zespół Quintmuse, który tworzą obecni i byli już uczniowie szkoły muzycznej. 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMAKsiążki - porównaj na Ceneo
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone