Zamknij
REKLAMA

Szkolna Liga Gamingowa KML w grudniu. Są zapisy!

12:51, 26.11.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Już w grudniu odbędzie się Turniej Szkolnej Ligi Gamingowej o Puchar Powiatu Mieleckiego, kierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych! W turnieju pojawią się najpopularniejsze gry, wybrane przez samych uczestników. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Klub Młodych Liderów!

Szkoły zostały zamknięte, zawody, treningi i zajęcia dodatkowe odwołane, a do tego pandemia uniemożliwia spotykanie się z rówieśnikami. To wszystko znacząco wpływa na osamotnienie.

Z tego powodu Fundacja Klub Młodych Liderów, jako organizacja młodzieżowa, postanowiła stworzyć turniej gier komputerowych dla uczniów wszystkich szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu mieleckiego. W kwestii LOL’a z  każdej szkoły udział mogą wziąć dwie drużyny.

Szkolna Liga Gamingowa to nowy projekt Młodych Liderów polegający na internetowych rozgrywkach w najpopularniejsze gry komputerowe, zarówno drużynowe, jak i indywidualne. Wyboru gier dokonali sami uczestnicy za pomocą reakcji na Facebooku. Największe zainteresowanie zdobyła gra drużynowa League of Legends i to właśnie ona pojawi się jako pierwsza w tegorocznym turnieju. Jest to jedna z najpopularniejszych gier wśród młodzieży, która umożliwia komunikację między graczami.

W rywalizacji „jeden na jeden” przewidziane są Scrabble- gra rozwojowa, w której zadaniem graczy jest ułożyć jak najdłuższe wyrazy z wylosowanych liter. Gra uczy kreatywnego myślenia, a także rozwija zasób słów. Drugą grą indywidualną będzie Piłka, czyli gra polegająca na strzelaniu piłki do bramek, dokładnie tak jak w piłce nożnej. Dodatkową formą integracji w czasie rozgrywek, będzie możliwość komunikacji między graczami, a to za sprawą specjalnie przygotowanym serwerów na Discordzie. Przewidziane są liczne nagrody rzeczowe dla zwycięzców o łącznej wartości 5000zł! Najważniejszą z nich jednak będzie tytuł Mistrza Szkolnej Ligii Gamingowej!

Jak się zapisać?

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduję się na stronie internetowej Fundacji Klub Młodych Liderów. Zapisy do turnieju trwają od 16 do 27 listopada 2020 roku więc to ostatnia chwila by zapewnić sobie udział w turnieju oraz zyskać możliwość wygrania nagród dla prawdziwych graczy. Pierwsze rozgrywki przewidziane są już na 1 grudnia. Udział w turnieju jest bezpłatny!

Po więcej informacji zapraszamy: www.klubmlodychliderow.pl/szkolna-liga-gamingowa

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

E-świrtE-świrt

0 6

Wy serio myślicie, że wpajaniem do głowy małolatów conter straikami, LOL'ami coś osiągniecie? Teraz jest nauka, a nie wysysacze mózgów przez najlepszych
"deweloperów" 16:13, 26.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA