Zamknij
REKLAMA

Kabaret Młodych Panów wystąpi w lutym

12:11, 03.06.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Przełożony został występ Kabaretu Młodych Panów w Mielcu. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego w Samorządowym Centrum Kultury.

- Mając na uwadze wprowadzony stan epidemii oraz sytuację jaka panuje w kraju i na świecie informujemy, że To jest chore! Kabaret Młodych Panów | Mielec zaplanowany na 29 kwietnia br. zostaje przeniesiony na 17 lutego 2021 roku. Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu jest zamknięte do odwołania. Wasze zdrowie, ale też artystów, pracowników SCK i wszystkich innych zaangażowanych w to wydarzenie organizowane przez Studio Wizualne jest najważniejsze - przekazują organizatorzy

Zakupione już bilety zachowują swoją ważność! Osoby, które kupiły bilety online widnieją w systemie, co umożliwi weryfikację w przypadku zgubienia biletów. Natomiast osoby, które kupiły bilety stacjonarnie, proszone są o zrobienie im zdjęcia i zachowania ich.

Na 17 lutego 2021 roku zaplanowano dwa występy, pierwszy o godz. 17:30, a drugi o godz. 20:30! "To jest chore" to najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

Organizatorem wydarzenia jest jest Studio Wizualne Damian Gąsiewski.

Bilety w sprzedaży:

Online na stronie: www.studiowizualne.com

Stacjonarnie:

Antykwariat Mielec, ul. Jana III Sobieskiego 1, 10:00-14:00

Zamówienia grupowe (min. 10 biletów):

tel. 602 739 362

e-mail: [email protected]

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMAKurtki i płaszcze damskie - porównaj ceny
REKLAMA

komentarz (2)

wacek`wacek`

1 0

Tak to jest chore 14:21, 13.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AntykabareciarzAntykabareciarz

1 0

Niema jak to humor w czasie pandemii słabo odgrywany przez dzisiejszych "aktorów" tych tragicznych komedii. 00:29, 15.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA