Zamknij
REKLAMA

Premiera mieleckiego musicalu "Siostrzyczki" 14 grudnia

11:23, 04.12.2019 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Już 14 grudnia odbędzie się premiera najnowszego musicalu z udziałem mieleckich aktorów. Scenariuszem i reżyserią „Siostrzyczek” zajęła się Anna Leszkiewicz.

Anna Leszkiewicz ma już na swoim koncie kilka niezwykle udanych spektakli musicalowych. Przygotowywała je z udziałem tancerek z zespołu „Flamingi”, który prowadzi w DK SCK, ale zawsze grono wykonawców poszerzała o talenty wyłowione podczas castingów. Tak powstały: „Się kręci Grease”, „Hakuna Matata – chwytaj dzień”, „Michael Jackson show”. W 2015 r. niezwykle spektakularny sukces odniósł jej musical „W tym roku świat nie będzie”, który podbił nie tylko mielecką publiczność, ale też widzów w kilku miastach Podkarpacia.

Jej kolejna propozycja reżysersko-choreograficzna to „Siostrzyczki”. Akcja musicalu rozgrywa się w zakonie, a głównymi bohaterkami są tytułowe siostrzyczki zakonne. Na scenie zobaczymy 42 wykonawców w wieku od 13 do 70 lat.

Muzycznie spektakl oprawiła Małgorzata Pazdro. Ona także objęła opieką muzyczną wokalistów.

Jeśli pamiętamy fantastyczną oprawę scenograficzną „W tym roku świąt nie będzie”, wiemy, że trudno będzie przebić tamte widowiskowe dekoracje, ale Małgosia Zając-Waga i Agnieszka Szala-Jagiełło, zapewniają, że zrobią wszystko, żeby publiczność nie wyszła zawiedziona scenografią do musicalu. „Siostrzyczki” już prawie gotowe do premiery, na którą czekamy z niecierpliwością.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina „Galaktyka” (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA