Zamknij
REKLAMA

Mielczanin w Szansie na Sukces

14:51, 06.11.2019 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Mieszka w Mielcu, związany jest także z gminą Wadowice Górne, w minioną niedzielę prezentował się w programie „Szansa na Sukces” w TVP.

W niedzielę 3 listopada na antenie TVP2 można było podziwiać umiejętności wokalne mielczanina Huberta Kupca. Wokalista pomyślnie przeszedł casting do programu "Szansa na sukces" i wystąpił w odcinku z udziałem Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. Hubert ma 25 lat, pracuje w Mielcu jako operator maszyn numerycznych.

- Jest związany z Samorządowym Ośrodkiem Kultury i Rekreacji Gminy Wadowice Górne. Od 2013 do chwili obecnej jest członkiem kapeli ludowej "Wadowiacy" działającej przy SOKiR, ponadto w latach 2009 - 2014 wokalista i współzałożyciel mieleckiego zespołu rockowego "Ekspedycja". Absolwent Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu - poinformował Urząd Gminy w Wadowicach Górnych.

- Utalentowany multiinstrumentalista i wokalista, któremu żaden rodzaj muzyki nie jest obcy. Poza pracą udziela się także jako członek zespołu "California". Charyzmatyczny i zawsze chętny do współpracy. Cieszymy się, że jego talent został doceniony - czytamy w informacji wadowickiego urzędu.

ODCINEK Z UDZIAŁEM HUBERTA DOSTĘNY JEST ONLINE W SERWISIE TVP

Występ Huberta został nagrodzony przez jurorów programu wyróżnieniem.

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

SławkaSławka

8 2

Brawo Hubert!! 19:48, 06.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kolega kolega

0 1

co to za artysta 16:32, 07.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA