Mielecka Szkoła Boksu nagradza swoich bohaterów [FOTO]

10:04, 25.06.2024 jk Aktualizacja: 11:06, 25.06.2024

W poniedziałek w Mieleckiej Szkole Boksu odbyło się uroczyste wręczenie nagród, podczas którego uhonorowano dwóch wybitnych zawodników. Nagrodzony został Filip Stępień, który zdobył tytuł Wicemistrza Polski w kat. 48kg oraz Maciek Treliński, ćwierćfinalista Mistrzostw Polski Juniorów w kategorii 63,5 kg.

[FOTORELACJA]11440[/FOTORELACJA]

Uroczyste wydarzenie podczas którego uhonorowano dwóch wybitnych zawodników: Filipa Stępnia i Maćka Trelińskiego, odbyło się 24 czerwca w Mieleckiej Szkole Boksu.

Filip Stępień po ciężkich walkach z byłymi medalistami mistrzostw Polski, oficjalnie zdobył tytuł Wicemistrza Polski w kategorii 48 kg. To ogromne osiągnięcie i duży sukces dla mieleckiego klubu, który działa od niecałego roku. Filip swoją ciężką pracą i determinacją, zdobył uznanie i podziw swoich trenerów i całego klubu.

Z kolei Maciek Treliński, startujący w kategorii 63,5 kg, został ćwierćfinalistą Mistrzostw Polski Juniorów. Pomimo półrocznej przerwy spowodowanej kontuzją oraz niewielkiej liczby stoczonych walk, Maciek znalazł się w najlepszej ósemce. W każdej walce musiał stawiać czoła doświadczonym medalistom mistrzostw Polski, co czyni jego osiągnięcie wyjątkowo wartościowym.

Podczas wydarzenia obecny był Prezydent Radosław Swół, który wspiera klub od początku jego powstania.

- Pamiętam doskonale powstanie tego klubu i otwarcie. Aż trudno uwierzyć, że wystarczy tak krótki okres czasu, aby osiągać medale Mistrzostw Polski. To jest niesamowite co osiągacie. Oczywiście jest to duża zasługa trenerów ale również wasza zasługa. Bądźcie z tego na prawdę dumni, bo niesamowitą pracę wykonaliście. Gratuluję wam serdecznie i życzę dalszych sukcesów - mówił Radosław Swół, Prezydent Mielca.

Klub zaprasza również na Pierwszą Mielecką Galę Boksu Olimpijskiego, już 13 lipca. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć bokserów w akcji i wspierać ich w dalszych sportowych zmaganiach.